Darda Stefan - Nowy dom na Wyrębach [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

Darda Stefan - Nowy dom na Wyrębach [Audiobook PL]

Dodał: gibson1965 4-01-2018, 11:46

Darda Stefan - Nowy dom na Wyrębach [Audiobook PL]

Darda Stefan - Nowy dom na Wyrębach [Audiobook PL]


Opis:


Minelo kilka miesiecy od dnia, w którym Hubert Kosmala po raz ostatni odwiedzil Wyreby, jednak wydarzenia, które mialy tam miejsce na poczatku 1996 roku, zaczynaja coraz mocniej odbijac sie na jego zyciu prywatnym i zawodowym. W pewnym momencie uswiadamia sobie, ze ucieczka od opuszczonego domu i zwiazanych z nim wyrzutów sumienia to droga donikad, wyjezdza wiec na jakis czas do Wyrebów, aby zmierzyc sie z wlasnymi demonami i odzyskac spokój ducha. Martwa cisza zalegajaca nad tym miejscem jest trudna do zniesienia, a poczucie zagrozenia z dnia na dzien staje sie coraz bardziej dojmujace. Czy wszystko zmieni sie na lepsze wraz z przybyciem do Wyrebów nowych mieszkanców? A moze to wlasnie ich obecnosc sprawi, ze Hubert uwierzy we wszystko, co Marek Lesniewski opisal w swoim pamietniku...?


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 330 MB czas trwania: 08h 14m 18s bit rate: 96kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czytaja: Magda Karel, Andrzej Hausner BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH Haslo: BrakDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 53

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)