Bengtsdotter Lina - Annabelle [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Bengtsdotter Lina - Annabelle [Audiobook PL]
Bengtsdotter Lina - Annabelle [Audiobook PL]

Bengtsdotter Lina - Annabelle [Audiobook PL]


Opis:Pewnej cieplej, letniej nocy siedemnastoletnia Annabelle znika z malej miejscowosci Gullspang na granicy Västergötlandu i Värmlandu. Jej rodzice szaleja z niepokoju, miejscowa policja jest bezradna, a Missing people prowadzi bezskuteczne poszukiwania. Inspektor Charlie Lager i jej kolega zostaja skierowani do tej sprawy. Charlie jest dochodzeniowcem w Narodowym Departamencie Operacyjnym, zdolna policjantka, która w pracy odnalazla rutyne, tak potrzebna jej chaotycznej duszy. To dla niej podróz w przeszlosc. Musi powrócic do miejsca, które opuscila w wieku czternastu lat, do przeszlosci i dziecinstwa, od których ze wszystkich sil próbowala uciec.


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 278 MB czas trwania: 09h 03m 52s bit rate: 96kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czyta: Maria Seweryn BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH Haslo: BrakDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 188  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler