Proust Marcel - W poszukiwaniu straconego czasu Tom 05 Uwięziona [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Proust Marcel - W poszukiwaniu straconego czasu Tom 05 Uwięziona [Audiobook PL]
Proust Marcel - W poszukiwaniu straconego czasu Tom 05 Uwięziona [Audiobook PL]

Proust Marcel - W poszukiwaniu straconego czasu Tom 05 Uwięziona [Audiobook PL]


Opis:


Uwięziona to piąta część cyklu „W poszukiwaniu straconego czasu” Marcela Prousta. Zarazem pierwsza, która ukazała się po śmierci autora.

Jest to studium związku z kobietą ,a także rozważanie zawiłości relacji damsko – męskich, damsko – damskich i męsko – męskich. (…)


Proust lekceważy sobie to, co zazwyczaj stanowi siłę i urok powieści: fabułę, wikłanie przygód. Nigdy nie ślizga się po powierzchni zjawisk, zawsze drąży w głąb, a introspekcja jego jest tak dramatyczna i zajmująca, że obchodzi się bez zewnętrznych perypetii „bajki”.
Tadeusz Boy - Żeleński

Opis uploadu:

wielkosc paczki: 795 MB czas trwania: 19h 50m 41s bit rate: 96kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czyta: Michał Breitenwald BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH Haslo: BrakDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 104  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler