Dutkiewicz Marek - Jolka, Jolka pamiętasz? [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Dutkiewicz Marek - Jolka, Jolka pamiętasz? [Audiobook PL]
Dutkiewicz Marek - Jolka, Jolka pamiętasz? [Audiobook PL]

Dutkiewicz Marek - Jolka, Jolka pamiętasz? [Audiobook PL]Opis:


Dlaczego pogoda bywała szklana? Jak zostaje się DJ-em w Bangkoku? Czyje dziecko zgubili z Andrzejem Mleczką? Czemu nie powiódł się wywiad z Czesławem Niemenem? Na te i inne pytania Marek Dutkiewicz odpowiada zabawnie i dosadnie.

Jego książka to imponująca kolekcja anegdot o kulisach powstania jego największych przebojów, barwach PRL-u, podróżach i ludziach po drodze.

"Jolkę..." podczas festiwalu Przystanek Woodstock odśpiewało siedemset tysięcy ludzi i niewykluczone, iż fakt ten zachęcił jej autora do spisania tych mocno niekonwencjonalnych wspomnień. Książka została wzbogacona o nowatorskie rozwiązanie na rynku wydawniczym – aplikację Tap2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą obejrzeć na urządzeniach mobilnych niecodzienną przedmowę autora i wysłuchać jego najlepszych przebojów w wyjątkowej aranżacji instrumentalnej.


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 550 MB czas trwania: 04h 19m 19s bit rate: 320kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czytaja: Maciej Orlos, Marek Dutkiewicz BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH Haslo: BrakDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 133  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler