Dygat Stanisław - Disneyland [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Dygat Stanisław - Disneyland [Audiobook PL]
Dygat Stanisław - Disneyland [Audiobook PL]

Dygat Stanisław - Disneyland [Audiobook PL]


Opis:


"Disneyland" to wiecznie aktualna powiesc o pogoni za marzeniem. Znajdziemy w niej milosc i wiernosc, wiare w ludzi i potrzebe marzenia, udawanie i kobieca przewrotnosc, specyficzny Dygatowski humor i przewrotna ironie.

Jej bohaterami sa lekkoatleta Marek Arens i Agnieszka, malarka, srodowisko artystyczne i intelektualne Krakowa. Jest tez i tajemnicza Jowita. Czy istnieje naprawde? Do czego poszukiwanie jej doprowadzi Arensa? Czy mozliwa jest milosc czysta i doskonala?


Opis uploadu:

wielkosc calosci: 109 MB czas trwania : 05h 34m 29s bit rate: 48kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czyta: Zdzislaw Wardejn BRAK DANYCH NAPRAWCZYCHDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 147  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler