Adamska Agata - Legenda o Seantrze Tom 01 Łowca czterech żywiołów [Ebook PL] » ExSite PREMIUM
Adamska Agata - Legenda o Seantrze Tom 01 Łowca czterech żywiołów [Ebook PL]
Dodał: siaba67   Data: 10-08-2018, 20:34  DOKUMENTY / EBooks
Adamska Agata - Legenda o Seantrze Tom 01 Łowca czterech żywiołów [Ebook PL]

Adamska Agata - Legenda o Seantrze Tom 01 Łowca czterech żywiołów [Ebook PL]

Format: PDF, epub, mobi Stron (PDF): 238 Rozmiar: 2,47 MB Jakosc: Bardzo Dobra Wydawnictwo: Novae Res Data wydania: 2016 Wersja Jezykowa: PolskaOpis:


Fantasy

Idąc na test zdolności magicznych, Aeryla Valnes jest przekonana, że okaże się, iż podobnie jak jej rodzice nie posiada żadnych predyspozycji. Jakiż szok przeżywa, gdy okazuje się, że ma niespotykane umiejętności panowania nad wszystkimi żywiołami.

Aeryla jest niczym huragan, który pustoszy wszystko na swojej drodze i za to ją kocham! Bo dzięki niej ta książka jest tak nieprzewidywalna. Dziewczyna sarkazm opanowała do perfekcji, jej cięte riposty wywołują uśmiech na twarzy, a cała historia jest okraszona odpowiednią dawką magii. „Łowca Czterech Żywiołów” to gwarancja dobrej zabawy!

Monika Szulc


Pani Agata Adamska napisała świetną powieść oraz rozpoczęła intrygująco zapowiadający się cykl, który pochłonie niejednego czytelnika. Przygotujcie się na porażające, magiczne przygody z grupką osobliwego towarzystwa.

Marta MusialskaDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 87  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler