Dębski Eugeniusz - Niegrzeszny Mag [Ebook PL]
Dodał:  gibson1965   Data: 21-06-2017, 19:45  DOKUMENTY / EBooks
Dębski Eugeniusz - Niegrzeszny Mag [Ebook PL]

Dębski Eugeniusz - Niegrzeszny Mag [Ebook PL]


Opis:


Czy czaruje się, czy leży – pięć kruitzerów się należy!
W królestwie Dalwiena Miłomastnego magia to talent deficytowy. Dlatego kto go posiada, może wieść dostatnie życie, mało przykładając się do zaklęć.
Ale nie dotyczy to Chainekkena, dla którego sława najlepszego maga imperium oznacza nie tylko zaszczyty – to także więcej kłopotów. On właśnie na rozkaz władcy rusza do portowego miasta Gaicenna, aby rozwikłać zagadkę tajemniczego maga-sabotażysty. Na miejscu spotkają go przygody, o jakich nie śniło się najlepszym czarodziejom.
Magiczne śledztwo, czarodziejska miłość, humor i zagadka – EuGeniusz Dębski i tym razem nie oszczędzi wrażeń swoim czytelnikom.


Opis uploadu:

wielkosc calosci: 3,76 MB stron: 267 jakosc: bardzo dobra rodzaj kompresji: .rar zawartosc uploadu: plik .pdf .rtf .jpg wersja jezykowa: polska brak danych naprawczych haslo: brak haslaDownload:


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę
Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji
Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 531  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler