Mróz Remigiusz - Behawiorysta [Ebook PL] » ExSite PREMIUM
Mróz Remigiusz - Behawiorysta [Ebook PL]
Mróz Remigiusz - Behawiorysta [Ebook PL]

Mróz Remigiusz - Behawiorysta [Ebook PL]


Opis:


Zamachowiec zajmuje przedszkole, grozac, ze zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mezczyzna nie przedstawia zadnych zadan. Nikt nie wie, dlaczego wzial zakladników, ani co zamierza osiagnac. Sytuacje komplikuje fakt, ze transmisja na zywo z przedszkola pojawia sie w internecie.
Sluzby w akcie desperacji prosza o pomoc Gerarda Edlinga, bylego prokuratora, który zostal dyscyplinarnie wydalony ze sluzby. Edling jest specjalista od kinezyki, dzialu nauki zajmujacego sie badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale takze z tego, ze potrafi rozwiazac kazda sprawe. A przynajmniej dotychczas tak bylo…
Rozpoczyna sie gra miedzy scigajacym a sciganym, w której tak naprawde nie wiadomo, kto jest kim.


Opis uploadu:

wielkosc calosci: 6,49 MB stron: 255 jakosc: bardzo dobra rodzaj kompresji: .rar zawartosc uploadu: plik .pdf .epub .mobi .jpg wersja jezykowa: polska brak danych naprawczych haslo: brak haslaDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 420  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler