Athena Część 01-04 [Komiks PL] » ExSite PREMIUM
Athena Część 01-04 [Komiks PL]
Athena Część 01-04 [Komiks PL]

Athena Część 01-04 [Komiks PL]


Opis:


Ateny, czasy wspólczesne. Kolo Akropolu zostaje znaleziona tajemnicza kobieta, która nie pamieta kim jest. Gdy- jak sie wydaje- jej pamiec powraca, przenosi sie do USA i zostaje amerykanska policjantka Lecz jest tez kims jeszcze... Gdy przywódca pewnego nowojorskiego gangu o imieniu Parys zabiera kobiete o imieniu Helena innemu gangsterowi, u Ateny zaczynaja ozywac dawne wspomnienia. Gdy zostaje wplatana w wojne gangów, powraca pamiec o tym kim byla kiedys, wraz z niezwyklymi mocami. Czy jednak we wspólczesnym swiecie jest miejsce dla dawnej olimpijskiej bogini? Jakby tego bylo malo nie jest jedynym Olimpijczykiem, który pojawia sie na miejscu wydarzen, a jej dawny brat nie bez powodu byl nazywany kiedys bogiem wojny... Czy odnajda swoje miejsce do zycia we wspólczesnym swiecie? Co sie stanie z ludzmi, którzy ich spotkaja? A co jesli wydarzenia caly czas sa obserwowane przez samego... Zeusa, który niezbyt jest zadowolony z tego do czego sami ludzie potrafia sie uciekac?
Cos dla milosników mitologii, ale i komiksu przygodowego z ciekawym scenariuszem! Komiks duzo bardziej przypomina komiks europejski niz amerykanski.Opis uploadu:

wielkosc calosci: 47 MB rodzaj kompresji: .rar zawartosc uploadu: plik .pdf wersja jezykowa: polska autor: Doug Murray brak danych naprawczychDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 551  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler