Aria Część 1-23 i 30 [Komiks PL] » ExSite PREMIUM
Aria Część 1-23 i 30 [Komiks PL]
Aria Część 1-23 i 30 [Komiks PL]

Aria Część 1-23 i 30 [Komiks PL]


Opis:


Piekna jasnowlosa wojowniczka samotnie przemierzajaca swiat w poszukiwaniu nowych wyzwan. Walki ze smokami, z chciwymi wladcami i wystepnymi czarnoksieznikami - to i jeszcze wiecej spotyka ja na kazdym kroku...

Aria to belgijska seria komiksowa z gatunku fantasy, której autorem jest Michel Weyland. Jest to opowiesc o wojowniczce imieniem Aria, która podrózuje po fanastycznym swiecie, przypominajacym sredniowieczne czasy, i przezywa magiczne przygody.


Opis uploadu:

wielkosc calosci: 599 MB rodzaj kompresji: .rar zawartosc uploadu: plik .pdf wersja jezykowa: polska Scenariusz: Michel Weyland Rysunki: Michel Weyland brak danych naprawczychDownload:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 630  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler