Ostatni Samotnik (2019) PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-CUKIERECZEK / Film polski

Ostatni Samotnik (2019) PL.1080p.WEB-DL.x264.AC3-CUKIERECZEK / Film polski

~OPIS~

Strefa zamknięta wypełniona jest promieniowaniem, niewytłumaczalnymi anomaliami, groźnymi mutantami, ale i ludźmi, którzy trafiają tam z różnych powodów. Do najbardziej niebezpiecznego miejsca na ziemi trafia młody Michał Szewczenko. Będzie musiał zmierzyć się z okropieństwami zony, by odnaleźć to, czego szuka.


Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 14    
  
Miasto Bezprawia / Beyond The Law (2019) PL.1080p.WEB-DL.x264-CUKIERECZEK / POLSKI LEKTOR

Miasto Bezprawia / Beyond The Law (2019) PL.1080p.WEB-DL.x264-CUKIERECZEK / POLSKI LEKTOR

Produkcja: USA
Gatunek: Akcja
Premiera: 6 grudnia 2019
Reżyseria: James Cullen Bressack
Sscenariusz: Chad Law, Johnny Martin Walters

OPIS: Były gangster, któremu nie po drodze z prawem, postanawia zmienić swoje życie. Nie jest to dobrowolna decyzja, gdyż powody są uzasadnione. Zamienia się w biznesmena, by wyrównać porachunki z gangsterskim towarzystwem. W tym samym czasie DMX, który jest detektywem policji, musi walczyć z cwanym, byłym gliniarzem, który próbuje zemścić się na zabójcy syna. Obu tych mężczyzn połączy wspólna sprawa.

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 5    
  
All About Nina (2018)
PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PLAll About Nina (2018)  PL.1080p.WEB-DL.x264-KiT / Lektor PL


Reżyseria: Eva Vives
Scenariusz: Eva Vives
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: USA
Premiera: 22 kwietnia 2018 (świat)


Nina Geld, błyskotliwa i prowokująca komiczka, której kariera sceniczna zaczyna się coraz lepiej układać. Jej życie prywatne natomiast to katastrofa. By pozbyć się upierdliwego eks-chłopaka i przygotować się do mogącego zmienić życie przesłuchania Nina wyjeżdża do Los Angeles, gdzie poznaje Rafe'a, pod wpływem którego zmieni swoje poglądy dotyczące niemal wszystkiego co wydarzyło się do tej pory w jej życiu.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń:     
  
Holmes i Watson / Holmes & Watson (2018) MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA / Lektor PL i Napisy PL


Holmes i Watson / Holmes & Watson (2018) MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA / Lektor PL i Napisy PL


Opis:

Holmes i Watson wykorzystując swoje błyskotliwe intelekty, próbują rozwikłać skomplikowaną zagadkę.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń:     
  

Zielona dolina / How Green Was My Valley (1941) PL.SUB.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT / Napisy PL

Zielona dolina / How Green Was My Valley (1941) PL.SUB.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT / Napisy PL

Gatunek: Dramat, Romans
Produkcja: USA
Premiera: 28 października 1941
Reżyseria: John Ford
Obsada: Maureen O'Hara, Walter Pidgeon

Opis:

Film, który zdobył 5 Oscarów, jest retrospektywą opowieści Huwa Morgana, najmłodszego dziecka z górniczej rodziny. Wspomina lata swego dzieciństwa, gdy ojciec i bracia pracowali w kopalni. Żyli dostatnio w pięknej zielonej dolinie. Z latami przybywa hałd, a właściciele chcą ograniczać górnicze pensje. Dochodzi do konfliktów...
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń:     
  
Nasza Planeta / Our Planet (2019) [Sezon 1] PL.2160p.HDR.NF.WEBRip.x265-CUKIERECZEK / LEKTOR PL

Nasza Planeta / Our Planet (2019) [Sezon 1] PL.2160p.HDR.NF.WEBRip.x265-CUKIERECZEK / LEKTOR PL

Widowiskowe ujęcia rzadko spotykanych zwierząt zostają zestawione z gorzkimi refleksjami o wpływie ludzkości na ich siedliska i inne gatunki zamieszkujące naszą planetę.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń:     
  

Alternatywy 4 (1983) 1080i.Blu-Ray.Remux.AVC.PCM-BODZiO / Film Polski

Alternatywy 4 (1983) 1080i.Blu-Ray.Remux.AVC.PCM-BODZiO / Film Polski

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Premiera: 1983
Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Roman Wilhelmi, Witold Pyrkosz, Kazimierz Kaczor, Jerzy Kryszak, Wiełsaw Gołas, Stanisława Celińska, Wojciech Pokora, Mieczysław Voit, Janusz Gajos, Jerzy Bończak, Halina Kowalska, Bronisław Pawlik, Jerzy Turek, Bożena Dykiel, Zofia Czerwińska, Hanna Bieniuszkiewicz, Elżbieta Jagielska, Barbara Rachwalska, Bolesław Płotnicki, Ewa Ziętek, Danuta Kowalska, Krystyna Tkacz, Gustaw Lutkiewicz, Marek Frąckowiak, Jan Kobuszewski

Opis:

Komedia obyczajowa o perypetiach mieszkańców bloku na warszawskim Ursynowie, zabarwiona zjadliwą ironią i kpiną z peerelowskiej rzeczywistości, posuniętą aż do surrealistycznej satyry. Przybyły z Pułtuska prowincjonalny dygnitarz partyjny Stanisław Anioł obejmuje stanowisko gospodarza domu. Szybko ujawnia się jako przedsiębiorczy organizator życia społeczności blokowej. Kreuje się na zwierzchnika i arbitra we wszystkich sprawach, nawet dotyczących życia osobistego sąsiadów. Wydaje nakazy i zakazy, zwołuje zebrania, dręczy mieszkańców czynami społecznymi. Zdesperowani lokatorzy nie wytrzymują tyranii znienawidzonego ciemiężcy i mobilizują się przeciwko jego samowoli. W decydującej chwili przemieniają swój blok w ruinę pełną degeneratów.
Anioł, ostatecznie skompromitowany i wyśmiany, odczuwa skutki dywersyjnej działalności niesubordynowanych mieszkańców. Ale, jak się wkrótce okazuje, zostaje administratorem resocjalizacji osiedla.


Artykuł edytowany przez: bodzio9 - 20-04-2019, 07:38
Powód Edycji: + odcinki 5,6 i 7 oraz 1-4 niespakowane

Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: 11    
  

Chłopi [4 płyty Blu-Ray](1972) 1080i.Blu-Ray.AVC.LPCM / Film Polski

Chłopi [4 płyty Blu-Ray](1972) 1080i.Blu-Ray.AVC.LPCM / Film Polski

Gatunek: Obyczajowy
Produkcja: Polska
Premiera: 1972
Reżyseria: Jan Rybkowski
Obsada: Władysław Hańcza, Emilia Krakowska, Krystyna Królówna, Ignacy Gogolewski, Bronisław Pawlik, Jadwiga Chojnacka, August Kowalczyk, Magdalena Wołłejko, Tadeusz Janczar, Barbara Ludwiżanka, Franciszek Pieczka, Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Seweryn, Zofia Merle, Barbara Burska, Irena Karel, Tadeusz Fijewski, Maria Broniewska, Natalia Szymańska, Tadeusz Bartosiewicz, Witold Dederko, Aleksander Fogiel, Kazimierz Wichniarz, Alicja Sędzińska, Feliks Żukowski, Jerzy Święch, Franciszek Trzeciak, Lech Ordon, Barbara Marszałek, Andrzej Kowalczyk, Stanisław Marian Kamiński, Jolanta Czaplińska, Andrzej Łągwa, Józef Łodyński

Opis:

Telewizyjna adaptacja najgłośniejszej powieści Władysława Stanisława Reymonta, realistycznie ukazująca obraz wsi polskiej z przełomu XIX i XX wieku. Na szerokim tle obyczajowym życia społeczności wiejskiej, nierozerwalnie związanym z rytmem przyrody - w ciągu czterech pór roku, rozgrywają się dramatyczne dzieje rodziny Borynów.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń:     
  
Zieleńsza nie będzie / Grüner wird's nicht, sagte der Gärtner und flog davon (2018)
PL.720p.BluRay.x264.AC3-KiT / Lektor PLZieleńsza nie będzie / Grüner wird's nicht, sagte der Gärtner und flog davon (2018)  PL.720p.BluRay.x264.AC3-KiT / Lektor PL


Reżyseria: Florian Gallenberger
Scenariusz: Gernot Gricksch
Gatunek: Komedia Dramat
Produkcj: Niemcy
Premiera: 30 Sierpień 2018


Georg Kemter (Elmar Wepper), zwany Schorschem, wiedzie spokojne życie w niewielkim bawarskim mieście. Zarabia na życie, pracując jako ogrodnik. Stroni od towarzystwa obcych ludzi, a jego małżeństwo pogrążone jest w kryzysie. Także z córką nie jest w stanie złapać wspólnego języka. Jego jedyną odskocznią od rzeczywistości loty wysłużonym dwupłatem - tylko unosząc się w przestworza czuje się naprawdę wolny. Pewnego dnia Georg zostaje oskarżony przez właściciela pola golfowego, który chce uniknąć zapłaty za wykonaną pracę i oskarża ogrodnika o położenie trawy w nieodpowiednim odcieniu. Georg nie jest w stanie skonfrontować się z perspektywą bankructwa - dlatego wsiada do swojego samolotu i odlatuje.Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń:     
  
Ktoś wyjątkowy / Someone Great (2019)
PL.720p.WEB-DL.AC3.Xvid-MR / Lektor PL]Ktoś wyjątkowy / Someone Great (2019)  PL.720p.WEB-DL.AC3.Xvid-MR / Lektor PL


Reżyseria: Jennifer Kaytin Robinson
Scenariusz: Jennifer Kaytin Robinson
Gatunek: Komedia rom.
Produkcja: USA
Premiera: 19 kwietnia 2019 (świat)


Po niespodziewanym rozstaniu z chłopakiem dziennikarka muzyczna Jenny szykuje się na nowy początek — i niezapomnianą przygodę z przyjaciółkami.
Więcej / Pobierz   Komentarze: 0   Wyświetleń: