Wartile (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Wartile (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 12-02-2018, 15:46  GRY / PC
Wartile (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa


Wartile (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Wartile to utrzymana w konwencji fantasy strategia czasu rzeczywistego z elementami karcianki i planszówki, przeznaczona na platformę PC Windows.

Akcja Wartile toczy się w mrocznym świecie fantasy, inspirowanym mitologią nordycką. W grze przejmujemy kontrolę nad oddziałem wikingów, plądrującym kolejne regiony.

Sednem zabawy są rozgrywane w czasie rzeczywistym starcia, w których biorą udział nasi podopieczni. Każdy z nich ma mocne i słabe strony, a ich właściwe wykorzystanie jest jednym z kluczy do sukcesu. Kolejnym są budowane przez gracza talie kart. Nie tylko wzmacniają one członków oddziału i nakładają na nich rozmaite modyfikatory, ale też aktywują akcje defensywne i ofensywne. Nierzadko w jednej chwili odmieniamy w ten sposób losy całej bitwy. Karty odgrywają też ważną rolę w eksploracji.

Opis Uploadu:

Waga: 3.53 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 331  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler