Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Day 1 Edition (2018) FitGirl Repack » ExSite PREMIUM
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Day 1 Edition (2018) FitGirl Repack
Dodał: Vanisz   Data: 21-02-2018, 13:17  GRY / PC
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Day 1 Edition (2018) FitGirl Repack


Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Day 1 Edition (2018) FitGirl Repack


Opis:

Final Fantasy XII: The Zodiac Age na komputerach PC to zremasterowana wersja dwunastej odsłony najpopularniejszej na świecie serii gier jRPG. Za stworzenie tytułu odpowiada niezmiennie firma Square Enix.

Oryginalne Final Fantasy XII zadebiutowało w sklepach w 2006 roku na konsoli PlayStation 2. Reedycja została jednak przygotowana na podstawie nigdy nie wydanej na Zachodzie rozszerzonej i poprawionej edycji gry o nazwie Final Fantasy XII International Zodiac Job System, która ukazała się w 2007 roku. Pecetowa edycja gry została oparta na remasterze, który w lipcu 2017 roku trafiła na konsolę PlayStation 4. W porównaniu do tamtej edycji, port został wzbogacony o obraz wyświetlany z szybkością 60 klatek na sekundę, wsparcie dla ekranów w formacie 21:9, a także obsługę steamowych osiągnięć oraz kart kolekcjonerskich.

Akcja Final Fantasy XII: The Zodiac Age rozgrywa się w świecie o nazwie Ivalice, na długo przed wydarzeniami przedstawionymi w oryginalnym Final Fantasy Tactics oraz Vagrant Story, w epoce, w której niebo przemierzały majestatyczne statki powietrzne a magia była codziennością. Dominującymi siłami politycznymi w Ivalice są prowadzące nieprzerwaną wojnę Rozarria oraz Archadia, potężne imperia obejmujące swoim zasięgiem dwa przeciwległe kontynenty. Pomiędzy nimi leży niewielkie Królestwo Dalmasca, które zostaje zajęte siłą przez archadyjską armię. Głównym bohaterem produkcji jest 17-letni Vaan, sierota i uliczny złodziejaszek marzący o karierze powietrznego pirata, który żyje Rabanastre, a więc stolicy okupowanej Dalmaski. Na skutek zbiegu okoliczności poznaje księżniczkę Ashe, dowodzącą lokalnym ruchem oporu, a także parę piratów, którzy podobnie jak on planują okraść wyznaczonego przez Archadię zarządcę miasta. Wkrótce wraz z nimi i swoją bliską przyjaciółką o imieniu Penelo wyrusza w długą podróż, w której stawką są losy świata.

Repack Features:
- Based on Final.Fantasy.XII.The.Zodiac.Age-CPY ISO release: cpy-ffxiitza.iso (31,504,728,064 bytes)
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation (when installed with credits videos)
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Selective Download feature: you may skip downloading and installing of credits videos.
- Please note, that installing the game without credits videos may render it incompatible with future scene delta-patches
- Significantly smaller archive size (compressed from 29.3 to 15.8~18.2 GB, depending on selected components)
- Installation takes: ~15 minutes on 8-threads CPU; ~30 minutes on 4-threads CPU; up to one hour on 2-threads CPU
- After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
- HDD space after installation: 30 GB (up to 32 GB during installation)
- Use "Language Selector.exe" in game's "x64" folder to change the game language
- Repack uses ZTool library by Razor12911
- At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
- Repack by FitGirl


Opis Uploadu:

Crack: built-in (CPY)
Waga: 18.23 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 238  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler