Forza Horizon 3 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 26-02-2018, 16:03  GRY / PC
Forza Horizon 3 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Forza Horizon 3 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Forza Horizon 3 na PC Windows to trzecia odsłona serii Forza Horizon, będącej zręcznościowym spin-offem popularnego cyklu motoryzacyjnych symulatorów znanych z konsol Xbox.

Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach cyklu, tak i w grze Forza Horizon 3 bierzemy udział w motoryzacyjnym festiwalu. Tym razem jednak nie występujemy tylko w roli zawodnika, ale również organizatora, dzięki czemu możemy wpływać na rodzaj samochodów używanych podczas zawodów, wybierać pogodę, porę dnia itd. Celem zabawy jest zatroszczenie się o jak największą liczbę fanów, by była to najlepsza tego typu impreza na świecie.

Zabawa w Forza Horizon 3 na PC Windows jest połączeniem zręcznościowych wyścigów z odrobiną symulacji. Akcja rozgrywa się tym razem na terenie Australii, a oddana w ręce graczy mapa jest dwa razy większa od tej stworzonej na potrzeby drugiej części. Główną atrakcją jest jednak bogaty park maszyn. Ekipa Playground Games zatroszczyła się aż o 350 pojazdów, reprezentujących różne klasy – od niezwykle szybkiego Lamborghini Centenario, przez samochody terenowe (np. Trophy Truck B.J. Baldwina), aż po buggy, w tym Penhall Cholla. Co ważne, każdą z maszyn można modyfikować pod kątem wizualnym, zmieniając lakier, felgi, wzory naklejek, a także montując całe pakiety poszerzające karoserię.

ElAmigos release. Updated to version 1.0.99.2 (09.02.2017) + update 14.06.2017.


Opis Uploadu:

Waga: 40.53 GB
Zawartość: .iso, update
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish (Spain), Spanish (Mexico), Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Przed instalacją utwórz nowe fałszywe konto Microsoft i włącz w systemie Windows tryb dewelopera (ustawienia -> aktualizacja i zabezpieczenia -> dla deweloperów -> tryb dewelopera).
3. Zainstaluj (wyłącz antywirusa).
4. Po instalacji, gdy pojawi się czarne okno, naciśnij "3", następnie "Y" i potwierdź klawiszem "Enter".
5. Graj (uruchamiaj ze skrótu na pulpicie).

NOTE: Gra wymaga systemu Windows 10 i DirectX 12.

included DLC: Blizzard Mountain, Pre-Order Bonuses, VIP Membership, Halo Warthog, Motorsport All-Stars Car Pack, The Smoking Tire Car Pac, Alpinestars Car Pack, Logitech G Car Pack, Rockstar Energy Car Pack, Playseat Car Pack + Hot Wheels, Porsche Car Pack, Duracell Car Pack.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne newsy

Komentarze: 0   Wyświetleń: 253  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler