Gears of War 4 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Jezykowa » ExSite PREMIUM
Gears of War 4 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Jezykowa
Dodał: Vanisz   Data: 16-03-2018, 12:42  GRY / PC
Gears of War 4 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Jezykowa


Gears of War 4 (2016) MULTi13-ElAmigos / Polska Wersja Jezykowa


Opis:

Pierwsza odsłona legendarnego cyklu strzelanek science fiction, która stworzona została z myślą o konsoli Xbox One i PC. Za produkcję tytułu odpowiada studio The Coalition (wcześniej Black Tusk), założone przez wieloletniego producenta serii, Roda Fergussona.

Produkcja ukazała się nie tylko na PC-tach, ale także na konsoli Xbox One. Wydanie na "blaszaki" posiada pewne usprawnienia związane z oprawą graficzną. Wersja ta na odpowiednio mocnym sprzęcie obsługuje rozdzielczości do 4K, nie posiada blokady animacji do 30 klatek w kampanii fabularnej, a dodatkowo umożliwia zabawę na podzielonym ekranie w trybie co-op. Co ciekawe, dzięki obecności w programie Xbox Play Anywhere (kupując wersję cyfrową Gears of War 4 otrzymuje się dwie edycje – na PC i XOne), produkcja pozwala na wspólną zabawę komputerowców i konsolowców w trybach współpracy, Hordzie, potyczkach przeciwko sztucznej inteligencji oraz w prywatnych meczach LAN.

Akcja Gears of War 4 na PC Windows rozgrywa się na planecie Sera 25 lat po wydarzeniach ukazanych w Gears of War 3. W wyniku wojny z Locustami glob zmienił się diametralnie i zaczęły na nim szaleć potężne burze. W związku z tym ludzie mieszkają teraz w specjalnych miastach-twierdzach, chroniących ich przed niebezpiecznymi warunkami pogodowymi i stworami zamieszkującymi planetę. Historia opowiada o przygodach trzech postaci: syna Marcusa Feniksa - JD Feniksa, Kait Diaz oraz Delmonta "Dela" Walkera. Pierwszy wstąpił do COG, gdzie służył wraz z ostatnim z wymienionych, ale w wyniku pewnej sytuacji obaj musieli opuścić szeregi organizacji i udać się do tak zwanych Outsiderów, czyli swego rodzaju partyzanckiego odłamu COG, stacjonującego poza murami miast, skąd wywodzi się Kait. Teraz grupka młodych żołnierzy musi stawić czoła wielkiemu niebezpieczeństwu.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). Updated to version 12.0.0.2 (12.03.2018).

Instructions: install, (+ recommended: disable network card/block with firewall), play from Start Menu icon. Windows 10 is required.
Installation time with 4 cores CPU - 20 minutes SSD / 27 minutes normal HDD (122GB installed game folder size).


Opis Uploadu:

Waga: 77 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj (uruchamiaj z menu start).

Notes: Ta gra wymaga systemu Windows 10 w wersji 1607 lub nowszej.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 472  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler