Devil May Cry HD Collection (2018) FitGirl Repack » ExSite PREMIUM
Devil May Cry HD Collection (2018) FitGirl Repack
Dodał: Vanisz   Data: 21-03-2018, 00:14  GRY / PC
Devil May Cry HD Collection (2018) FitGirl Repack


Devil May Cry HD Collection (2018) FitGirl Repack


Opis:

Devil May Cry HD Collection to kompilacja zremasterowanych wersji trzech pierwszych odsłon serii Devil May Cry, które zadebiutowały na konsoli PlayStation 2. Zestaw opracowany przez firmę Capcom początkowo trafił wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksa 360, jednak po latach doczekał się premiery również na pecetach oraz Xboksie One i PlayStation 4.

Głównym bohaterem gier wchodzących w skład Devil May Cry HD Collection jest Dante, czyli pół człowiek, pół demon, który walczy z siłami ciemności. W pierwszym Devil May Cry jego zadaniem jest pokonanie Mundusa (władcy podziemnego świata). W drugiej części serii heros musi zmierzyć się z biznesmenem Ariusem, planującym przejąć władzę nad światem dzięki wskrzeszeniu jednego z demonów; protagoniście pomaga wojowniczka Lucia, będąca drugą grywalną postacią. Akcję Devil May Cry 3 osadzono natomiast przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej odsłonie cyklu; gracz ma okazję poznać więcej szczegółów na temat przeszłości Dantego i jego konfliktu z bratem - Vergilem.

Produkcje wchodzące w skład wydanego na platformie PC Windows Devil May Cry HD Collection reprezentują gatunek slasherów. Każdy z tych tytułów podzielono na misje, w których zajmujemy się przede wszystkim eksploracją zróżnicowanych lokacji (Devil May Cry przenosi nas na fikcyjną wyspę Mallet, gdzie dominuje gotycka zabudowa; akcja Devil May Cry 2 toczy się we współczesnej metropolii; natomiast miejsca, które przemierzamy w Devil May Cry 3, łączą najlepsze cechy lokacji przygotowanych na potrzeby obu wcześniejszych gier) oraz na walce z przeciwnikami.

Repack Features:
- Based on Devil.May.Cry.HD.Collection-CODEX ISO release: codex-devil.may.cry.hd.collection.iso (11,534,991,360 bytes)
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Selective Download feature: you can skip downloading and installing of optional videos (credits, "making of" videos, Japanese/Oriental duplicates of existing movies, etc.)
- Significantly smaller archive size (compressed from 10.7 to 4.7/9.1 GB)
- Installation takes 15-25 minutes (depending on your system)
- After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
- HDD space after installation: up to 12 GB
- Language can be changed in game settings
- Repack uses ZTool library by Razor12911
- At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
- Repack by FitGirl


Opis Uploadu:

Crack: built-in (CODEX)
Waga: 4.76 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Traditional Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 334  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler