Necropolis: Brutal Edition (2016) GOG / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Necropolis: Brutal Edition (2016) GOG / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 5-04-2018, 04:28  GRY / PC
Necropolis: Brutal Edition (2016) GOG / Polska Wersja Językowa


Necropolis: Brutal Edition (2016) GOG / Polska Wersja Językowa


Opis:

Necropolis na PC Windows to połączenie trzecioosobowej gry akcji i z elementami gatunku roguelike. Jest to drugie duże dzieło w dorobku niezależnego amerykańskiego studia Harebrained Schemes, powstałego w 2011 roku i debiutującego w 2013 roku klasycznym reprezentantem gatunku cRPG - Shadowrun Returns.

Akcję omawianego tytułu osadzono w realiach fantasy, w których można dopatrywać się elementów science-fiction. Wydarzenia rozgrywają się w przepastnym magicznym kompleksie o zmieniających się nieustannie kształtach. Gracz wciela się w śmiałka, który ma za zadanie zbadać zakątki tego miejsca i wydostać się z niego, pokonując władające nim byty - szalonego arcymaga Abraxisa i stworzoną przez niego "inteligencję", która karmi się duszami nieszczęśników wabionych do jej domeny. Zabawie towarzyszą spore pokłady humoru, a źródłem inspiracji przy konstruowaniu świata (a zwłaszcza jego bestiariusza) był dla twórców film The Cabin in the Woods (pol. Dom w głębi lasu).

Opis Uploadu:

Waga: 1.38 GB
Zawartość: instalator, avatars, wallpapers
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 321  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler