The Dwarves (2016) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
The Dwarves (2016) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 9-04-2018, 14:55  GRY / PC
The Dwarves (2016) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


The Dwarves (2016) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Taktyczna gra RPG oparta na powieści fantasy The Dwarves. Gracze wcielają się w krasnoluda Tungdila, który bierze udział w fantastycznej przygodzie. Na jego drodze stają setki przeciwników do pokonania.

Świat gry został podzielony na mniejsze lokacje, w których naszym głównym zadaniem jest toczenie starć z orkami. Przed każdą walką wybieramy drużynę składającą się z czterech bohaterów. Łącznie do naszej dyspozycji oddano dwunastu herosów, z których każdy ma własne zaplecze fabularne oraz oczywiście unikalne zdolności przydające się podczas zabawy. Zmagania z przeciwnikami wykorzystują system Crowd-Combat, w którym starcia toczymy z całymi hordami wrogów, liczącymi nawet po stu osobników. Podczas zabawy wielką rolę odgrywa fizyka gry, wpływająca na przebieg walki. Dzięki temu gdy np. wykonamy potężne uderzenie młotem, to orkowie zostaną odrzuceni do tyłu, podczas "lotu" wpadną na swoich kolegów, a jeżeli starcie odbywa się np. na moście, to istnieje duża szansa na to, że część z nich spadnie w przepaść.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM or Ali213). Updated to version 1.2.1.75 (05.04.2018).


Opis Uploadu:

Waga: 6.80 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 289  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler