FAR: Lone Sails (2018) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
FAR: Lone Sails (2018) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 17-05-2018, 22:24  GRY / PC
FAR: Lone Sails (2018) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


FAR: Lone Sails (2018) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Dwuwymiarowa gra przygodowa z elementami survivalu. W produkcji trafiamy do postapokaliptycznego świata, który przemierzamy na pokładzie niecodziennego, przypominającego pociąg pojazdu. Naszym głównym zadaniem jest dbanie o dobry stan techniczny maszyny i badanie śladów po dawnych cywilizacjach.

Głównym celem rozgrywki jest przemierzanie kolejnych lokacji w poszukiwaniu elementów, które w jakiś sposób pozwolą nam przetrwać. Gra jednak nie jest typowym survivalem, zmuszającym nas do walki o pożywienie, budowania schronień itd. Zamiast tego musimy troszczyć się o nasz pojazd. By nim jeździć, należy bowiem znaleźć paliwo, części służące do naprawy uszkodzonych elementów oraz pozwalające ulepszyć maszynę, dzięki czemu zyskujemy dostęp do wcześniej nieosiągalnych miejsc.

Far: Lone Sails na PC Windows przeznaczone jest do zabawy w samotności. Gra jest stosunkowo łatwa do nauczenia, m.in. dzięki intuicyjnemu sterowaniu. W produkcji brakuje walki z zombie i innych tego typu motywów charakterystycznych dla klimatów postapo - naszym zadaniem jest przemierzanie wyludnionego świata i odkrywanie strzępów informacji o dawno minionej cywilizacji.

ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). Change language in game options.


Opis Uploadu:

Waga: 615.6 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese-Brazil, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 197  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler