Runner3 (2018) GOG » ExSite PREMIUM
Runner3 (2018) GOG
Dodał: Vanisz   Data: 24-05-2018, 01:20  GRY / PC
Runner3 (2018) GOG


Runner3 (2018) GOG


Opis:

Runner3 jest kolejną odsłoną cyklu BIT.TRIP - dwuwymiarowych platformówek, których tworzeniem zajmuje się studio Gaijin Entertainment. Produkcja stanowi bezpośrednią kontynuację poprzednich przygód głównego bohatera, legitymującego się jako CommanderVideo. Gra została wydana między innymi na platformę PC Windows.

W porównaniu z wcześniejszymi częściami serii, schemat zabawy w Runner3 nie uległ większym zmianom. Ponownie mamy zatem do czynienia z tytułem wykorzystującym mechanikę "auto runner" - prowadzona przez nas postać automatycznie biegnie w prawo, a naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie jej przez kilkadziesiąt zróżnicowanych poziomów. CommanderVideo musi unikać rozmaitych pułapek, przeskakując nad nimi bądź prześlizgując się pod spodem, a czasem także je niszczyć.

Co ciekawe, wszystkie aktywności muszą odbywać się w rytm towarzyszącej zabawie muzyki - każda czynność generuje określony dźwięk, a tempo soundtracku odzwierciedla szybkość biegu protagonisty i ilość czyhających na niego niebezpieczeństw. Z czasem można odblokować nowe umiejętności bohatera - ich odpowiednie wykorzystanie stanowi klucz do sukcesu. Warto nadmienić, że deweloperzy wsłuchali się w głos skupionej wokół serii społeczności, czego owocem są liczne nowości i usprawnienia w rozgrywce.

Opis Uploadu:

Waga: 1.30 GB
Zawartość: instalator
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 162  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler