Don Bradman Cricket 17 (2017) FitGirl Repack » ExSite PREMIUM
Don Bradman Cricket 17 (2017) FitGirl Repack
Dodał: Vanisz   Data: 24-05-2018, 13:22  GRY / PC
Don Bradman Cricket 17 (2017) FitGirl Repack


Don Bradman Cricket 17 (2017) FitGirl Repack


Opis:

Don Bradman Cricket 17 to stworzona przez Big Ant Studios (autorzy serii Sprint Cars, Rugby League Live i kilku innych produkcji) gra sportowa na PC Windows, przeznaczona dla fanów krykieta. Tytuł jest następcą wydanego w 2014 roku Don Bradman Cricket 14.

Gra jest symulacją popularnej dyscypliny sportowej krykiet, która największym zainteresowaniem cieszy się na terenie Anglii, Nowej Zelandii, RPA i Australii. Na rynku nie znajduje się zbyt wiele tego typu produkcji, jednak pomimo braku konkurencji deweloperzy z Big Ant Studios bardzo przyłożyli się do swojej pracy, oddając w ręce graczy prawdopodobnie najbardziej realistyczną i zaawansowaną produkcję związaną z tym sportem.

Jak w każdej szanującej się grze tego typu, tak i w tym przypadku otrzymujemy szereg opcji pozwalających na stworzenie idealnej drużyny. W udostępnionym edytorze postaci możemy np. wygenerować nowych zawodników, a następnie wybrać dla nich rolę na boisku, mentalność oraz szereg rozmaitych zdolności, które wykorzystają podczas zmagań sportowych. Oczywiście trzeba także ustalać ich wygląd - jeżeli zechcemy, da się nawet umieścić tatuaż. Dodatkową atrakcją jest możliwość zaimportowania dowolnego z przeszło 20 tysięcy graczy dostępnych w poprzedniej odsłonie serii.

Największą nowością Don Bradman Cricket 17 na PC Windows w stosunku do poprzedniczki jest wprowadzenie nowego silnika, w którym zastosowano zaawansowany system oświetlenia, wpływający m.in. na wygląd skóry, według twórców niemal fotorealistycznej. Jednak nie tylko to zyskało na przesiadce na nową technologię, gdyż sami zawodnicy również wyglądają teraz bardziej realistycznie, a całość przypomina transmisje telewizyjne.

Repack Features:
- Based on Don.Bradman.Cricket.17.PROPER-CODEX ISO release: codex-don.bradman.cricket.17.iso (10,242,686,976 bytes)
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Significantly smaller archive size (compressed from 9.5 to 3.3 GB)
- Installation takes around one hour (depending on your system)
- After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
- HDD space after installation: 10 GB (~26 GB during installation)
- At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
- Repack by FitGirl


Opis Uploadu:

Crack: built-in (CODEX)
Waga: 3.26 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 159  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler