Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC] » ExSite PREMIUM
Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Dodał: gamers   Data: 13-06-2018, 22:03  GRY / PC
Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) PC | License| Size:10.27 GB
Rok wydania: 2017
Gatunek: Zręcznościowe, Przygodowe, Platformowe, 3D
Deweloper: Playful Corp.
Wydawca: Microsoft Studios
Platforma: komputer
Typ publikacji: Licencja
Wersja gry: 1.5
Język: rosyjski, angielski, MULTi
Język angielski
Medycyna: Przedstaw {CODEX}


Opis :
Niech żyje przygoda!

Super Lucky's Tale - zabawna platformówka dla graczy w każdym wieku. Jej postać, Laki, niezmordowana optymistka i dobroduszna, wyrusza w podróż, by stać się odważniejszą i pomóc swojej siostrze ocalić Księgę Wieków od Jinx, tajemniczego złoczyńcy ... Planował zmienić świat - ale w jakim celu? Podczas podróży spotkasz wielu zabawnych przyjaciół i przeciwników. Lucky zmierzy się z niebezpiecznymi Kotovyvodkom - szkodliwymi dzieciakami Jinks. Ci samouk złoczyńcy urodzili się w swoim ojcu, ale nie do końca rozumieją jego przebiegły plan. Ale Lucky ma przyjaciół i sprzymierzeńców. Pozna się zagubionych yeti, ekscentrycznych duchów, robaczy-rolników i innych barwnych postaci żyjących w Księdze Wieków. Spróbuj swoich sprytu i reakcji, rozwiązując łamigłówki i podejmując męczące wyścigi na torze przeszkód. Odkryj sekrety nowych światów, za pomocą specjalnego odbioru Lucky - wkraplanie w ziemię. Zanurz się w dziury lisów, aby uzyskać dodatkowe nagrody. Wróć do epoki klasycznych platformówek dzięki testom, które będą zadowolić wszystkich graczy, niezależnie od ich umiejętności i wieku.

Funkcje :
Wspaniała przygoda z atrakcyjnymi postaciami.
Ogromna różnorodność sojuszników i przeciwników w bogatym i żywym świecie.
Historia Lucky, pełna nieprzewidywalnych testów i zwrotów akcji.
Przygoda, która spodoba się graczom w każdym wieku i poziomie umiejętności.
Dostępne dla konsol Windows 10 i Xbox One, w tym Xbox One X.
Obsługuje Xbox Play Anywhere.

Funkcje wydania
Jest DLC - Super Lucky's Tale - Gilly Island.

Witamy ponownie w przygodzie! Super Lucky's Tale, ekscytująca platformówka dla graczy w każdym wieku, powraca z zupełnie nowym rozdziałem. Udaj się wraz z Lucky na wycieczkę do tropikalnego kurortu Gilly Island (Wyspa Rozrywki), gdzie Lady Myaumalad uchwyciła wszystkie atrakcje i wydarzenia świąteczne oraz zorganizowała najbardziej imponującą (najgorszą) imprezę poświęconą jej nowemu singlowi. Pomóż chronić resztę turystów, podczas gdy Moyal Salad nie psuje ich zabawy i rozrywki i nie zniszczyła całkowicie Księgi Wieków.

Jest DLC - Super Lucky's Tale - Guardian Trials.

W Lisington, dzień treningowy! W nowym rozdziale Opowieści o Super Lucky, dzielny mały lis Laki musi przejść najtrudniejsze testy i udowodnić, że zasługuje na miano strażnika. Jego starsza siostra, Lira, jest przekonana, że ​​nadszedł czas, by zbawiciel wyspy zrobił tak ważny krok w kierunku przeznaczenia.

Przy wsparciu energicznych przyjaciół z Księgi Wieków Lear przygotował kurs szkoleniowy, z którym może poradzić sobie tylko prawdziwy opiekun. Z twoją pomocą, Lucky rozwiąże zagadki, skacze, toczy i kopie ruchy na torze przeszkód, które wyciskają wszystkie soki od ciebie, ale przed tym budzi nostalgiczne wspomnienia. Przygotuj się! Testy w duchu klasycznych platformówek, fajnych bossów, przebiegłych zagadek - Księga Wieków może zostać powierzona tylko najlepszym z najlepszych, tak aby Lear nie dał swojemu drogiemu bratu chwili wytchnienia.

I nawet w "Testach Strażnika" możesz ubrać odważnego, małego lisa: czekasz na piękne kostiumy i akcesoria godne tego bohatera. Wreszcie, możesz wydać zebrane monety na coś naprawdę ważnego: styl! Rozpoczyna się najmodniejsza przygoda w życiu Lucky!

Instalacja
1. Zamontuj obraz i uruchom instalację przy pomocy SetSuprL.exe (instalacja nie powinna być wykonywana z prawami Administratora).
2. Domyślna ścieżka instalacji (możesz wybrać własną).
3. Zainstaluj aktualizację, skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu gry.
4. Uruchom grę poprzez Start ➜ Super Luckys Tale
5. Po uruchomieniu gry pojawi się monit o wybranie ścieżki i folderu do zapisania - wybierz to, co jest dla Ciebie wygodne. Ścieżka do folderu nie powinna zawierać cyrylicy!

Uwaga: Język gry jest automatycznie wybierany, w zależności od języka twojego systemu! W ustawieniach językowych systemu Windows jako język podstawowy należy wybrać język rosyjski.

Wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows 10 64-bitowy (1607 lub nowszy)
Procesor: Intel Core i5 3550 @ 3,3 GHz lub AMD FX-6300
RAM: 8 GB pamięci RAM
Karta graficzna: AMD Radeon R7 370 lub NVIDIA GeForce GTX 660/570
DirectX: wersja 11
Miejsce na dysku: 10 GB


Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]


ScreenShots
Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]
Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]

Super Lucky's Tale [v 1.5] (2017) CODEX [Wielojęzyczny][PC]

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 148  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler