Cook, Serve, Delicious! 2!! - Barista (2018) PLAZA » ExSite PREMIUM
Cook, Serve, Delicious! 2!! - Barista (2018) PLAZA
Dodał: Vanisz   Data: 18-06-2018, 19:05  GRY / PC
Cook, Serve, Delicious! 2!! - Barista (2018) PLAZA


Cook, Serve, Delicious! 2!! - Barista (2018) PLAZA


Opis:

Cook, Serve, Delicious! 2!! na platformę PC Windows to druga część szybkiej gry zręcznościowej z elementami ekonomicznymi, w której gracz wciela się w kierownika tytułowej restauracji. Za produkcję odpowiada niewielkie amerykańskie studio Vertigo Gaming.

Na początku gry niczego nieświadomy bohater wsiada do windy budynku SherriSoda Tower. Leniwie myśli o swoich obowiązkach głównego menadżera oraz właściciela restauracji Cook, Serve, Delicious!, którą w ostatnich latach wypromował aż do platynowej gwiazdki. Nagle budynek zostaje otoczony przez policję! Okazuje się, że skorumpowani właściciele wieży SherriSoda są zamieszani w niezliczone przestępstwa finansowe i w tajemnicy zadłużali wszystkie przedsiębiorstwa będące jej częścią! Wieżowiec zostaje zamknięty i wystawiony na aukcję, by spłacić wielomilionowe długi. Uczciwy właściciel biznesu CSD ląduje na bruku. Jest wściekły, lecz zdeterminowany, a w jego głowie już tworzy się plan odbudowy swojej restauracji.

Podczas zabawy gracz wciela się we właściciela niewielkiego punktu gastronomicznego mieszczącego się na pięćdziesiątym piętrze Teragon Supertower. Na początku rozgrywki nasz przybytek przypomina bardziej budkę z fast foodem niż restaurację z prawdziwego zdarzenia. Tani wystrój oraz wydawane naprędce hamburgery z frytkami mogą się jednak z czasem przeobrazić w ekskluzywne dania podawane do wysublimowanych win na designerskich stołach. Wszystko zależy od żyłki do interesów i szybkiej ręki kierownika, kucharza, sprzątacza i kasjera w jednej osobie, czyli gracza.

Opis Uploadu:

Waga: 1.03 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.

NOTES: This release is standalone updated to v2.0.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 171  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler