The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC] » ExSite PREMIUM
The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]
Dodał: gamers   Data: 15-07-2018, 20:28  GRY / PC
The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]
The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) | PC | size :3.03 GB| RePack by R.G. Catalyst
Rok wydania: 2014
Gatunek: Horror Przetrwania, Sandbox, 3D
Deweloper: Hinterland Studio Inc
Wydawnictwo: Hinterland Studio Inc
Wersja gry: 1.35
Typ publikacji: RePack
Język: Multi
Język głosowy: angielski
Tablet: niewymagane (DRM-FREE z GOG.com)


Opis
The Long Dark to hardcoreowy symulator przetrwania w bezkresnych lasach Północnej Kanady! Będziesz grać dla pilota o imieniu Wil Mackenzie, którego samolot rozbił się po mistycznej burzy geomagnetycznej. Twoim głównym zadaniem będzie przetrwać tak długo, jak to możliwe, aby dowiedzieć się, co stało się ze światem i jak się zmieniło? Przeglądaj teren, zbieraj zasoby i poznawaj świat wokół siebie. Ponadto musisz podejmować różne decyzje moralne, które będą miały wpływ na rozwój fabuły, rozgrywkę i przyszłe losy ludzkości jako całości. Wyobraź sobie, że światła zgasły na zawsze. Jasne zorza polarna zalały niebo, a cały postęp technologiczny ludzkości został natychmiast odwrócony, w jakiejś cichej apokalipsie. Wszystko, co chroniło człowieka przed siłami Matki Natury, zostało nam teraz zabrane (po drodze, upuszczając ludzkość na kilka ogniw w łańcuchu pokarmowym). Woda i jedzenie są nieliczne. Drogi nie są bezpieczne. Zbliża się zima.

Funkcje:
Wersja Long Dark we wczesnym dostępie składa się z nierozstrzygającego trybu przetrwania w otwartym świecie. Gra wyjdzie z wcześniejszego dostępu, gdy tylko opublikujemy pierwszy odcinek naszego trybu fabularnego. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu są już wliczone w cenę wersji we wczesnym dostępie.
Nie będziesz trzymany za rękę! Gra zmusza graczy do samodzielnego myślenia, dostarczając jedynie informacji, ale nie odpowiedzi. Musisz zdobyć prawo do przetrwania.
Śmierć na zawsze! Dowiedz się, jak długo możesz przetrwać, spójrz na swoje miejsce w światowej tabeli liderów, a następnie wróć i spróbuj przeżyć jeszcze dłużej.
Obserwuj kalorie, głód, pragnienie, zmęczenie i temperaturę ciała. Utrzymaj normalny stan, jeśli chcesz przeżyć. Jeśli słabniesz, każde małe zagrożenie może doprowadzić do twojej śmierci.
Ponad 30 metrów kwadratowych. km dziczy dla eksploracji (i nowe lokalizacje czekają na ciebie w przyszłości!). „Tajemniczy Lake", „Coastal Highway", „Desolation Zone", „Pleasant Valley", itd. - wszystkie te miejsca są ze sobą powiązane, a każdy z nich istnieje kilkanaście mniej badanych miejscach.
Dynamicznie zmieniająca się pogoda, dzika natura i pora dnia - wszystko to wpływa na twoje przetrwanie.
Ponad 100 sztuk sprzętu, w tym odzież, narzędzia, takie jak osie i karabinów, sprzęt pierwszej pomocy, produktów, źródeł światła, takich jak latarnie i rakietami sygnałowymi i środki dla rozpalenia ognia.
jelenie polowanie, miejsce pułapki na króliki i oglądać wrony, ponieważ mogą one informować o obecności jakiegoś zwierzęcia lub zwłok ludzkich, które mogą stać się ważnymi źródłami dostaw. Wilki, będąc zwierzętami terytorialnymi, bronią swoich dóbr lub zaczynają cię ścigać, węsząc zapach. Jeśli umieścisz je zbyt blisko, będziesz musiał rozpaczliwie walczyć o życie. Strzeżcie się także niedźwiedzi czarnych, gdy wędrują po okolicy w poszukiwaniu jedzenia.
Zbieraj drewno opałowe, aby rozpalać ogniska, obserwować swój sprzęt i ubrania oraz wspierać swój nóż, siekierę i broń w idealnym stanie, ponieważ na pewno uratują ci życie!
Zbieraj rośliny lecznicze, takie jak stary mech wiszący, róży i grzyby Reishi.
Dobrze zaprojektowany system pierwszej pomocy z różnych przeciwności, w tym rozciąganie, utrata krwi, ryzyko infekcji, infekcji, zatrucia pokarmowego, czerwonki itp.
Stwórz pułapki i sprzęt pierwszej pomocy, napraw ubrania i narzędzia, i zbieraj surowce w świecie zewnętrznym, starając się uzyskać jak najwięcej samowystarczalności.

Funkcje RePack:
√ Nie przekoduj niczego / nie ciąć niczego
√ Czas instalacji ~ 5 min.
√ Zwolnij z RG Catalyst

Wymagania systemowe
☑OS: Windows XP
☑Procesor: dwurdzeniowy procesor Intel i5 @ 2 GHz +
☑RAM: 4 GB pamięci RAM
☑ Wideo: Intel 4xxx Series w / 512MB VRAM lub lepszy
☑ Miejsce na dysku: 6.07 GBScreenShoots
The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]
The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]
The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]

The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]The Long Dark [v 1.35.38054] (2017) R.G. Catalyst [Wielojęzyczny][PC]

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 125  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler