SpeedRunners - Civil Dispute! (2018) PLAZA / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
SpeedRunners - Civil Dispute! (2018) PLAZA / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 20-07-2018, 12:45  GRY / PC
SpeedRunners - Civil Dispute! (2018) PLAZA / Polska Wersja Językowa


SpeedRunners - Civil Dispute! (2018) PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

Nietypowa gra wyścigowa z elementami platformówki, wyprodukowana przez niezależne, holenderskie studio DoubleDutch Games. Akcja SpeedRunners toczy się w fikcyjnym świecie, wypełnionym po brzegi rozmaitymi superbohaterami.

Akcja SpeedRunners rozgrywa się w fikcyjnym świecie, wypełnionym po brzegi rozmaitymi superbohaterami. Jest ich tak wielu, że brakuje przestępców, których mogą zwalczać. W związku z tym herosi muszą ze sobą rywalizować o to, kto pierwszy dotrze na miejsce zbrodni i będzie mógł spełnić dobry uczynek.

Produkcja studia DoubleDutch Games jest niecodzienną dwuwymiarową grą platformowo-wyścigową. W SpeedRunners na PC i XONE wybieramy bowiem jedną z dostępnych postaci (przygotowano ponad 50 bohaterów) i biegamy. Celem zabawy jest wyeliminowanie pozostałych zawodników, przez zostawienie ich daleko w tyle. Dokonujemy tego wykorzystując rozmaite gadżety, np. miny czy też linkę z hakiem oraz samo środowisko gry. Każda, niewielka plansza usłana jest bowiem przeszkodami, które spowalniają nas podczas biegu. W trakcie zmagań, oprócz naszych umiejętności, liczy się więc także doskonałe poznanie lokacji. Rozgrywka przeznaczona jest głównie do zmagań w multiplayerze (lokalny i online) dla czterech osób, choć deweloperzy umożliwi rywalizowanie ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami.

Opis Uploadu:

Waga: 698.4 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj (zmiana języka w "steam_emu.ini" - zmieniamy english na polish).

NOTES: This release is standalone updated to current version and includes the following DLC:
- SpeedRunners - Youtuber Pack 1
- SpeedRunners - Youtuber Pack 2
- SpeedRunners - Civil Dispute!


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 149  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler