Total War Saga: Thrones of Britannia (2018) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Total War Saga: Thrones of Britannia (2018) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 23-07-2018, 12:26  GRY / PC
Total War Saga: Thrones of Britannia (2018) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa


Total War Saga: Thrones of Britannia (2018) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa


Opis:

Total War Saga: Thrones of Britannia jest pierwszym z kilku spin-offów cyklu Total War, rozwijanego przez studio Creative Assembly. Autorzy koncentrują się w nich na okresach i wydarzeniach historycznych, które są zbyt małe na pełnoprawne części serii. Podobnie jak wszystkie pozostałe gry spod szyldu Total War, produkcja pojawiła się na platformie PC.

Total War Saga: Thrones of Britannia przenosi graczy na Wyspy Brytyjskie z IX wieku naszej ery. Akcja gry rozpoczyna się w 878 roku, kiedy to wojska dowodzone przez króla Alfreda Wielkiego odparły w bitwie pod Ethandun atak Duńczyków pod przywództwem króla Guthrumema. Następstwem tych wydarzeń była względna stabilizacja, po raz pierwszy od ośmiu dekad.

Spokój nie trwał jednak długo, gdyż w rezultacie królowie Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii rozpoczęli rywalizację o to, pod czyim panowaniem zjednoczą się Wyspy; na domiar złego do walki szybko dołączyli się nordyccy watażkowie. Naszym zadaniem jest opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu i poprowadzenie jej do zwycięstwa.

produkcja pojawiła się na platformie PC. Fabuła Total War Saga: Thrones of Britannia przenosi graczy na Wyspy Brytyjskie z IX wieku naszej ery. Akcja gry rozpoczyna się w 878 roku, kiedy to wojska dowodzone przez króla Alfreda Wielkiego odparły w bitwie pod Ethandun atak Duńczyków pod przywództwem króla Guthrumema. Następstwem tych wydarzeń była względna stabilizacja, po raz pierwszy od ośmiu dekad. Spokój nie trwał jednak długo, gdyż w rezultacie królowie Anglii, Szkocji, Walii oraz Irlandii rozpoczęli rywalizację o to, pod czyim panowaniem zjednoczą się Wyspy; na domiar złego do walki szybko dołączyli się nordyccy watażkowie. Naszym zadaniem jest opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu i poprowadzenie jej do zwycięstwa. Mechanika Wydane na platformę PC Total War Saga: Thrones of Britannia czerpie garściami z dorobku dotychczasowych odsłon cyklu. Pomimo że pod względem rozmiarów produkcja odpowiada samodzielnemu dodatkowi do gry Total War: SHOGUN 2 zatytułowanemu Zmierzch Samurajów, znajdziemy tu szereg elementów charakterystycznych dla serii. Rozgrywka dzieli się zatem na dwa etapy – podczas gdy na mapie strategicznej kolejne ruchy wykonujemy w trybie turowym (dbając o ekonomię podległych nam terytoriów i stosunki dyplomatyczne z sąsiadami oraz podbijając kolejne obszary), widowiskowe bitwy, w trakcie których przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad armią, toczą się w czasie rzeczywistym.

Repack Features:
- Based on v1.0.11578 Steam release: 12.4 GB, thanks to Voksi!
- Missing localizations (3.5 GB) added
- Total.War.Saga.Thrones.of.Britannia.V1.0.11578.Crack.Only-Voksi (165 MB) added
- Total.War.Saga.Thrones.of.Britannia.V1.0.11578.Multiplayer.Fix-REVOLT (164 MB) is available in NoDVD folder after installation, allowing you to play multiplayer via Steam with other crack users
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Selective Download feature - you can skip downloading and installing localizations you don't need (English, Portuguese-Brazil, Traditional Chinese, Czech, Korean and Turkish localizations are included by default)
- Significantly smaller archive size (compressed from cumulative 16.2 to 4.3~4.6 GB for any single language)
- Installation takes 5-10 minutes (depending on your system)
- After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
- HDD space after installation: 13 GB
- At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
- ATTENTION! If the game gives you "Malfunction error": 1st - run Steam and let it sit in background; 2nd - move the whole game folder to another folder, with a shorter or a (much) longer path
- Repack by FitGirl


Opis Uploadu:

Crack: built-in (Voksi)
Waga: 4.36 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, Polish,
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 136  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler