Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC] » ExSite PREMIUM
Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]
Dodał: gamers   Data: 19-08-2018, 15:22  GRY / PC
Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]
Phantom Doctrine (2018) PC | RePack by qoob |Size: 8.34 GB
Rok wydania: 2018
Gatunek: Akcja, Strategia, TBS, Tactics, RPG
Twórca: CreativeForge Games
Wydawca: Good Shepherd Entertainment
Typ publikacji: RePack
Platforma: komputer
Język: angielski, MULTi9
Język angielski
Medycyna: niewymagane (GOG | DRM-FREE)


Opis :
Na dziedzińcu 1983 roku. Świat znajduje się na krawędzi zniszczenia, a zimna wojna coraz bardziej komplikuje jego lodową przyczepność. Nie możesz ufać nikomu - ani Zachodowi, ani Wschodowi. W doktrynie widmowej los ludzkości zależy tylko od ciebie. Wejdź do gry szpiegów - i wygraj. Phantom Doctrine to thriller szpiegowski krok po kroku, który odbywa się w szczytowej fazie zimnej wojny. Gracz wkracza w świat intryg i spisków tajnych służb, tajnych operacji i wszechobecnej paranoi - świata zbudowanego na wszystkich kanonach gatunku klasycznych filmów o szpiegach. W roli przywódcy tajnej organizacji o nazwie "Zgoda" musisz otworzyć światową konspirację i zapobiec nowej wojnie światowej. Planuj operacje specjalne, badaj tajne pliki i przesłuchuj wrogich agentów, aby ujawnić złowrogi plan wroga. Pospiesz się: czas na to,

Funkcje:
▪ Ekscytująca kampania dla jednego gracza: czeka cię ponad 40 godzin gry, w której fikcja jest elegancko wpleciona w prawdziwy historyczny kontekst. Zanurz się w niebezpieczny świat zimnej wojny i spójrz na historię z nowej perspektywy!
▪ Nowe słowo w świecie turowych gier taktycznych: niesamowicie elastyczna rozgrywka, w której ważne jest prawidłowe postawienie wartowników i przemyślenie każdego ataku na zwycięstwo.
▪ Pole bitwy to cały świat: umieść swoich agentów na całym świecie, aw każdej bitwie możesz liczyć na ich pomoc. Pamiętaj jednak, że wróg może także zażądać wzmocnienia - na przykład uderzenia artylerii lub wsparcia powietrznego. - Policz swoje szanse i nie spiesz się do ambrazury bez potrzeby.
▪ Informacja - gwarancja zwycięstwa: Poprzez wstrzykiwanie agentów pod osłoną obszarów wykonawczych operacji, zwiększysz swoje szanse powodzenia. Ale wrogowi agenci nie drzemią, więc aby zwyciężyć, zawsze trzeba być o krok do przodu.
▪ Ukryj się w cieniu i nie hałasuj: wykonuj tajne operacje, pozostając niezauważonym: strzelaj bronią z tłumikiem, cicho eliminuj wrogów i używaj najbardziej wyrafinowanego sprzętu szpiegowskiego z epoki zimnej wojny.
▪ W twoich rękach - los najważniejszej operacji kontrwywiadowczej zimnej wojny: wypróbuj cennych pracowników KGB i CIA lub skorzystaj z usług niebezpiecznych przestępców. I nie zaniedbuj ludzi, nad którymi rząd przeprowadził tajne eksperymenty: ich umiejętności również mogą być przydatne! Zarządzaj działaniami całej organizacji, buduj łańcuchy logistyczne do pozyskiwania broni i zasobów oraz twórz sieć informatorów. A kiedy potrzebujesz bezpośredniego zaangażowania, aby rozwiązać problem, weź sprawy w swoje ręce.

Funkcje zapakuj
▪ Na podstawie darmowej wersji DRM z gog.com
▪ Zmiana języka w ustawieniach gry
▪ Instalacja ~ 2 min
▪ RePack z qoob // Biblioteka XTool z Razor12911

Wymagania systemowe:
☑OS: Windows 7, 8, 10, 64-bitowy
☑Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 lub odpowiednik
☑ RAM: 6 GB RAM
☑ Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620 / Radeon HD 5770
☑ Miejsce na dysku: 23,5 GB

ScreenShots

Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]
Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]
Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]

Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]Phantom Doctrine (2018) qoob [Wielojęzyczny][PC]

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 77  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler