My Brother Rabbit (2018) SKIDROW / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
My Brother Rabbit (2018) SKIDROW / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 21-09-2018, 11:50  GRY / PC
My Brother Rabbit (2018) SKIDROW / Polska Wersja Językowa


My Brother Rabbit (2018) SKIDROW / Polska Wersja Językowa


Opis:

My Brother Rabbit to klasyczna dwuwymiarowa gra przygodowa typu point and click, przenosząca graczy do baśniowego świata wykreowanego w wyobraźni zmagającego się z poważnymi problemami rodzeństwa.

Bohaterami My Brother Rabbit jest rodzeństwo - młodsza siostra i starszy brat. Ich szczęśliwe życie zostaje przerwane, gdy dziewczynka zapada na ciężką chorobę i musi być hospitalizowana. Podczas gdy rodzice desperacko szukają sposobu na ratunek dla dziecka, brat radzi sobie z trudną sytuacją, przenosząc się wraz z siostrą w bogaty świat wyobraźni. Jednym z mieszkańców fantastycznej krainy stworzonej przez dzieci jest uroczy pluszowy królik, który chce wyleczyć podupadłego na zdrowiu przyjaciela.

W trakcie rozgrywki zwiedzamy wiele niezwykle kolorowych, dwuwymiarowych lokacji, które składają się na pięć różnorodnych światów tytułu. Eksplorowane przez nas miejsca łączą świat fantasy z ponurą szpitalną rzeczywistością. Gracze pomagają sympatycznemu futrzakowi w znalezieniu lekarstwa. Nieskomplikowana zabawa opiera się na tych samych zasadach, co niezliczone gry typu point and click. Urozmaiceniem są proste minigry, zagadki logiczne, a także poszukiwanie i kolekcjonowanie niezbędnych w misji przedmiotów.

Opis Uploadu:

Waga: 673.5 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 46  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler