RollerCoaster Tycoon Adventures (2019) HOODLUM
Dodał:  Vanisz   Data: 26-04-2019, 11:48  GRY / PC
RollerCoaster Tycoon Adventures (2019) HOODLUM


RollerCoaster Tycoon Adventures (2019) HOODLUM


Opis:

RollerCoaster Tycoon Adventures to kolejna odsłona popularnej serii gier ekonomicznych, w których budujemy i zarządzamy wesołym miasteczkiem. Za jej produkcję odpowiada studio Nvizzio Creations. Wydaniem natomiast zajęło się Atari.

W RollerCoaster Tycoon Adventures gracz wciela się w zarządcę nowo otwartego, małego parku rozrywki, ulokowanego w jednej z czterech potencjalnych lokacji (wśród nich znaleźć można księżyc). Jego zadaniem jest rozwój powierzonego mu wesołego miasteczka, do postaci przyciągającej tłumy gości. Do zrealizowania tego celu posłużą różnego typu atrakcje, sklepy, restauracje, dekoracje oraz budynki służące zaspokajaniu potrzeb gości, które można swobodnie budować i personalizować.

W sumie do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad dwieście różnych budynków, z których każdy można pomalować na jeden z pięćdziesięciu dostępnych w grze kolorów. Szczególnie duży nacisk położono na tytułowe kolejki górskie. W grze zaimplementowano siedem różnych typów tej atrakcji. Z pomocą każdego z nich gracz może zaprojektować swój własny rollercoaster.

Oprócz rozbudowy parkuj rozrywki, ważny jest także jego rentowność. Gracz musi znaleźć kompromis pomiędzy zadowoleniem odwiedzających, a generowanymi przez park zyskami.

RollerCoaster Tycoon Adventures przeznaczona jest do rozgrywki jednoosobowej. W produkcji znaleźć można trzy tryby gry - przygodowy (w tej rozgrywce zaimplementowano system wydarzeń, który pozwala na podejmowanie decyzji, wpływających na dalszy rozwój parku), scenariusz oraz piaskownicę.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 Ti lub lepsza, Windows 10

Minimalne: AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 Ti lub lepsza, Windows 10

Opis Uploadu:

Waga: 564 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę
Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji
Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 43  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler