SAMURAI WARRIORS: Spirit of Sanada (2017) CODEX » ExSite PREMIUM
SAMURAI WARRIORS: Spirit of Sanada (2017) CODEX
Dodał: Vanisz   Data: 24-05-2017, 10:45  GRY / PC
SAMURAI WARRIORS: Spirit of Sanada (2017) CODEX


SAMURAI WARRIORS: Spirit of Sanada (2017) CODEX


Opis:

Samurai Warriors: Sanada Maru to kolejna odsłona flagowego cyklu gier akcji, wydawanych przez firmę Koei Tecmo. Rozgrywka opiera się na schemacie, do jakiego zdążyły przyzwyczaić graczy poprzednie części serii. Studio Omega Force wprowadziło jednak powiew świeżości w postaci licznych zmian i usprawnień.

Akcja Samurai Warriors: Sanada Maru rozgrywa się w Japonii z okresu Sengoku. Fabuła koncentruje się na osobie Yukimury Sanady, czyli jednego z najpopularniejszych bohaterów serii. Gracze mają okazję prześledzić życie protagonisty, od momentu narodzin, przez przygotowujące go do walki treningi, aż po bratobójcze starcie w wojnie domowej i jego śmierć podczas oblężenia miasta Osaka. Oprócz niego, na ekranie pojawiają się inne postacie historyczne, a także bohaterowie znani z poprzednich części serii.


Opis Uploadu:

Waga: 22.02 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 283  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler