Hard West: Collector's Edition (2015) GOG / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Hard West: Collector's Edition (2015) GOG / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 25-07-2017, 14:42  GRY / PC
Hard West: Collector's Edition (2015) GOG / Polska Wersja Językowa


Hard West: Collector's Edition (2015) GOG / Polska Wersja Językowa


Opis:

Hard West to strategia turowa, która łączy eksplorację świata niczym w serii Heroes of Might & Magic z głębią taktycznych walk, utrzymana w klimacie tzw. Dziwnego Zachodu (miks westernu z fantastyką). Mamy tu do czynienia z pierwszym dużym dziełem warszawskiego studia CreativeForge Games, mającego w składzie weteranów, którzy pracowali wcześniej nad takimi hitami, jak Call of Juarez, Dead Island czy Shadow Warrior.

Jak przystało na grę czerpiącą inspirację z westernów, akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych w XIX wieku. Jednak realia historycznie mają tutaj marginalne znaczenie. Trafiamy do posępnej, spalonej słońcem krainy, gdzie szerzy się bezprawie, a najpowszechniejsze dobra to broń, amunicja i krew. Na domiar złego w okolicy zachodzą niewyjaśnione zjawiska, za którymi ani chybi stoi sam diabeł.

Hard West składa się z szeregu scenariuszy, wystarczających minimum na godzinę zabawy. Podstawą rozgrywki jest mapa świata, wypełniona rozmaitymi miejscami obfitującymi w skarby, zadania i tajemnice. Nie brakuje na niej także przeciwników - to właśnie starcia, toczone w szczegółowych i dość rozległych lokacjach, są jednym z ważniejszych elementów Hard West.


Opis Uploadu:

Waga: 3.77 GB
Zawartość: instalator, DLC, artbook, comic, soundtrack, manual, localization kit
Kompresja: rar
Wersja językowa: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Rosyjski
Dane naprawcze: 5%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.

NOTE: Wydanie zawiera także Hard West: Scars of Freedom DLC.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 255  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler