Metro 2033 Redux (2014) CODEX / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Metro 2033 Redux (2014) CODEX / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 25-08-2017, 12:31  GRY / PC
Metro 2033 Redux (2014) CODEX / Polska Wersja Językowa


Metro 2033 Redux (2014) CODEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Metro 2033 Redux to nowa edycja gry Metro 2033 z 2010 roku. Tytuł pierwotnie ukazał się na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox 360, a po czterech latach twórcy ze studia 4A Games postanowili wydać ulepszoną wersję na urządzenia nowej generacji (PlayStation 4 i Xbox One) oraz PC-ty. Produkcja dostępna jest jako samodzielny tytuł w ramach cyfrowej dystrybucji oraz w wydaniu pudełkowym Metro Redux, sprzedawana w zestawie z usprawnioną wersją gry Metro: Last Light.

Historia opowiedziana w Metro 2033 Redux ma miejsce w niedalekiej przyszłości. Po nuklearnej apokalipsie świat jaki znamy przestał istnieć, większość ludzi wyginęła, a przeżyć udało się kilkutysięcznej grupie osób znajdujących się na terenach moskiewskiego metra. Nie oznacza to jednak, że po tym wydarzeniu wszystko wróciło do normy. Mieszkańcy nietypowego schronienia nękani są bowiem przez zmutowane zwierzęta z powierzchni, coraz częściej atakujące ostatnich przedstawicieli ludzi. Gracz wciela się w Artema – młodego mężczyznę, mieszkającego w północnej strefie schronu, której defensywa chyli się ku upadkowi. Zostaje on wysłany do Polis - centralnej części metra, by powiadomić tamtejszych mieszkańców o zbliżającym się niebezpieczeństwie ze strony potworów i jednocześnie poprosić ich o wsparcie nadwątlonych linii obrony.

Rozgrywka łączy w sobie cechy strzelanki FPP z elementami gatunku survival horror. Twórcy oddali do naszej dyspozycji różne możliwości zabawy. Podstawową jest oczywiście posyłanie kolejnych kul w stronę wroga, jednak nierzadko musimy też wykorzystać ciemność, by przemknąć niezauważonym. Jednocześnie należy pamiętać, że w grze rolę waluty spełniają naboje. Deweloperzy przygotowali kilka rodzajów broni i gadżetów. Przede wszystkim udostępniono tradycyjne narzędzia mordu pokroju noża, obrzyna, karabinu i strzelby. Oprócz tego w grze pojawiają się także wyjątkowe pukawki, jak np. broń wystrzeliwująca stalowe bełty czy pneumatyczny karabin na stalowe kulki. Dodatkowo podczas zabawy wykorzystujemy maskę gazową oraz prądnicę, służącą do zasilania latarki oraz noktowizora.


Opis Uploadu:

Waga: 8.05 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 233  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler