Songbringer (2017) RELOADED » ExSite PREMIUM
Songbringer (2017) RELOADED
Dodał: Vanisz   Data: 1-09-2017, 13:36  GRY / PC
Songbringer (2017) RELOADED


Songbringer (2017) RELOADED


Opis:

Songbringer to oryginalna gra RPG, czerpiąca garściami z dorobku cyklu The Legend of Zelda. Produkcja jest dziełem jednoosobowego, niezależnego studia Wizard Fu Games, a trafiła między innymi na platformę PC Windows.

W Songbringer gracz wciela się w Roqa Epimetheosa - bohatera podróżującego po galaktyce na pokładzie tytułowego statku. Towarzyszy mu Jib – dawniej obiecujący programista, który tuż przed śmiercią przeniósł swoją świadomość do niebota, czyli niewielkiej maszyny. Zawiązanie akcji następuje w momencie, w którym protagoniści trafiają na planetę Ekzerra – w jednej z jaskiń znajdują tajemniczy nanomiecz, a jednocześnie budzą starożytne zło. Zadaniem, jakie od tej pory spoczywa na ich barkach, jest zapobiegnięcie majaczącej na horyzoncie, galaktycznej wojnie.

Opis Uploadu:

Waga: 924.6 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu Crack do folderu z grą.
5. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 309  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler