Don't Knock Twice (2017) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Don't Knock Twice (2017) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 6-09-2017, 12:36  GRY / PC
Don't Knock Twice (2017) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa


Don't Knock Twice (2017) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa


Opis:

Horror stworzony przez niezależne studio Wales Interactive. Gra trafiła między innymi na platformę PC Windows, a jej premiera zbiegła się w czasie z kinowym debiutem filmu o tym samym tytule.

Historia opowiedziana w Don't Knock Twice została oparta na miejskiej legendzie o demonicznej wiedźmie. "One knock to wake her from her bed, Twice to raise her from the dead", głosi wyliczanka - "Zapukaj raz, by wstała z łóżka, Zapukaj dwa razy, by wstała z martwych". Gracz wciela się w rolę kobiety, która straciła kontakt z córką. Poszukiwania zaginionej dziewczyny prowadzą ją do posępnego dworu, kryjącego ponurą tajemnicę, jaką przychodzi nam rozwiązać.

Akcja w Don't Knock Twice na platformie PC Windows prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Do naszej dyspozycji oddano rozległy budynek, wypełniony rozmaitymi przedmiotami, z jakimi możemy wchodzić w interakcję. Rozgrywka opiera się na eksploracji otoczenia, poszukiwaniu skrzętnie poukrywanych wskazówek oraz walce z napotkanymi przeciwnikami, wyjętymi wprost z sennych koszmarów. O ile walka ze zjawami jest możliwa, gdyż bohaterka korzysta ze znalezionych po drodze przedmiotów, w przypadku potężniejszych oponentów jedynym rozwiązaniem jest ucieczka. Ponadto, zabawa obfituje w tak zwane "jump scares", gdyż istoty z zaświatów najczęściej atakują znienacka.

Features repack:
- The release is based on PLAZA
- Change the language in the audio settings
- Installation ~ 1 min
- RePack from qoob


Opis Uploadu:

Crack: (CODEX)
Waga: 701 MB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 252  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler