Life is Strange - Complete First Season (2015) MULTi10-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Life is Strange - Complete First Season (2015) MULTi10-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 7-09-2017, 21:37  GRY / PC
Life is Strange - Complete First Season (2015) MULTi10-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Life is Strange - Complete First Season (2015) MULTi10-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Life is Strange to epizodyczna przygodówka, stworzona przez francuskie studio DONTNOD Entertainment. Deweloper znany jest z wydanej w 2013 roku zręcznościowo-przygodowej gry Remember Me, która spotkała się z mieszanymi recenzjami oraz opiniami graczy. Life is Strange powstało we współpracy z firmą Square Enix.

Life is Strange jest jedną z pierwszych produkcji, które próbują skopiować i wykorzystać sprawdzoną oraz wyjątkowo popularną formułę przygodówek studia Telltale, takich jak The Walking Dead czy The Wolf Among Us. Oznacza to, że kluczową rolę w grze pełni jej fabuła, a opowiadanej historii podporządkowane zostały pozostałe elementy rozgrywki, które pełnią drugorzędną rolę. Chodzi tu np. o swobodną eksplorację lub interakcję ze światem przedstawionym. Podobnie jak w hitach Telltale, gracze muszą podejmować decyzje w kluczowych momentach przygody, które mają istotny wpływ na jej przebieg. Ciekawym elementem, wyróżniającym Life is Strange na tle konkurencji, jest to, że główna bohaterka dysponuje mocą pozwalającą jej cofać się w czasie. Pozwala to graczom na testowanie różnych wariantów wydarzeń bez potrzeby wielokrotnego przechodzenia każdego epizodu.


ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM or Codex or Reloaded). Updated to version 1.0.0.397609 (17.08.2016).


Opis Uploadu:

Waga: 10.98 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Polish (unofficial), Czech (unofficial)
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

Included bonus content: Directors' Commentary, Soundtrack (mp3).


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 332  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler