ECHO (2017) GOG » ExSite PREMIUM
ECHO (2017) GOG
Dodał: Vanisz   Data: 26-09-2017, 02:08  GRY / PC
ECHO (2017) GOG


ECHO (2017) GOG


Opis:

ECHO to utrzymana w klimatach science fiction trzecioosobowa przygodówka akcji z elementami skradanki. Gra ukazała się na platformie PC Windows, a za jej powstanie odpowiada debiutujące, duńskie studio Ultra Ultra, w skład którego wchodzą głównie byli pracownicy IO-Interactive i współtwórcy wcześniejszych odsłon serii Hitman.

ECHO pozwala nam śledzić losy białowłosej kobiety imieniem En, która po dekadach podróży spędzonych w hibernacji dociera w końcu do celu – tajemniczego i znanego dotąd wyłącznie z legend miejsca zwanego Pałacem. Zostało ono stworzone wiele wieków temu przez tajemniczą, wymarłą cywilizację, a nasza protagonistka jest pierwszym człowiekiem, który postawił stopę w tym miejscu. Zadaniem bohaterki jest wykorzystanie zapomnianych technologii celem przywrócenia do życia rasy, która wybudowała Pałac. Aby to osiągnąć, En będzie jednak musiała stawić czoła licznym zagadkom i niebezpieczeństwom, skrywanym przez opuszczoną budowlę.

Opis Uploadu:

Waga: 6.94 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, German
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 324  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler