FIFA 18 (2017) STEAMPUNKS / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
FIFA 18 (2017) STEAMPUNKS / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 30-09-2017, 14:33  GRY / PC
FIFA 18 (2017) STEAMPUNKS / Polska Wersja Językowa


FIFA 18 (2017) STEAMPUNKS / Polska Wersja Językowa


Opis:

FIFA 18 to nowa części serii FIFA, czyli jednej z najpopularniejszych marek wśród gier sportowych. Tym razem fani piłki nożnej doczekali się szeregu mniejszych i większych zmian, w tym całkowicie przebudowanego systemu transferowego. W grze pojawiła się też kontynuacja kampanii fabularnej, a ulepszeniu uległa technologia odpowiadająca za wygląd i zachowanie piłkarzy. Wszystkie nowinki znajdują się w wersji na komputery osobiste.

Edycja ta niczym nie ustępuje tej z konsol Xbox One i PlayStation 4, a dodatkowo znacznie przewyższa to, co widzimy na pozostałych urządzeniach.

FIFA 18 wprowadza szereg zmian w stosunku do tego, z czym mieliśmy do czynienia w grze FIFA 17. Największą nowiną jest technologia Real Players Motion. Jest to system odpowiedzialny za animację zawodników, przy którym współpracował m.in. Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Rozwiązanie to sprawia, że topowi zawodnicy wyglądają, poruszają się i zachowują praktycznie tak, jak w rzeczywistości. Jednak nie tylko najbardziej znani piłkarze na tym skorzystali, gdyż RPM bierze pod uwagę różne czynniki, w tym np. wzrost sportowców czy ich atrybuty, dzięki czemu wpływa także na grę innych zawodników. Np. duży, silny obrońca praktycznie zawsze wygra starcie ze słabszym zawodnikiem, choć i on ma szansę na wyjście z opresji, jeżeli jest dobrze wyszkolony technicznie. Co ciekawe, w tym przypadku świetni i kreatywni piłkarze, jak np. Lionel Messi, dużo lepiej prowadzą piłkę, trzymają ją blisko siebie i łatwiej wykonują zwody niż mniej utalentowani koledzy.

Opis Uploadu:

Waga: 30.84 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL (napisy i komentarz) i inne
Dane naprawcze: 0%
Hasło: vanisz (tylko do odblokowania zabezpieczonych linków)


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu STEAMPUNKS do folderu z grą (tylko jeśli nie akceptowałeś podczas instalacji automatycznego kopiowania cracka).
5. Skopiuj polski komentarz do folderu z grą.
6. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 3   Wyświetleń: 395  

#4812 napisał: piter050479 1 Październik 2017 00:17


Newsów: 0
Komentarzy: 5
komentarz nie dziala#4814 napisał: Vanisz 1 Październik 2017 11:09


Newsów: 2838
Komentarzy: 1
Cytat: piter050479
komentarz nie dziala


Pobierz plik ponizej i wklej go do "FIFA18/Data/Win32/loc".


http://www86.zippyshare.com/v/CasgBjbV/file.html#4815 napisał: piter050479 1 Październik 2017 11:40


Newsów: 0
Komentarzy: 5
Vanisz super teraz wszysko dziala jak nalezy smile


Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler