ByteFence Anti-Malware Pro 3.18.0.0 Multilingual » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

ByteFence Anti-Malware Pro 3.18.0.0 Multilingual

Dodał: LeeAndro 11-01-2018, 18:10

ByteFence Anti-Malware Pro 3.18.0.0 Multilingual
ByteFence Anti-Malware Pro 3.18.0.0 Multilingual | 8.81 MB

Nowoczesne ByteFence oprogramowania Anty-Malware wykrywa i usuwa trojany, robaki, spyware, crapware ocenę i innych wysokiego ryzyka malware. ByteFence jest ostatecznym ochrony przed bundleware i crapware ranking, aby przeniknąć potencjalnie niechciane programy i reklamy


przyjazny interfejs użytkownika
ten program jest wyposażony w elegancki, łatwy w użyciu interfejs, który pakuje zestaw prostych funkcji, która sprawia, że możliwe dla wielu użytkowników, aby korzystać z jego możliwości przy minimum wysiłku.
Mimo, że nie jest wbudowany w każdej postaci standardowych dokumentów, jego elementy sterowania intuicyjnie, bez żadnej dodatkowej pomocy.
Skanuj i usuń szkodliwe składniki
ByteFence Anty-malware Pro może pomóc ci odkryć elementy złośliwego oprogramowania na komputerze i usunąć je bez większego wysiłku. Głównym ekranie umożliwia szybkie skanowanie poprzez naciśnięcie specjalnego przycisku.
Jednak aplikacja pozwala wybrać pomiędzy trzema różnymi typami skanowania w zależności od potrzeb. W ten sposób, można uruchomić pełne skanowanie systemu, szybko jedna lub jeden, który skanuje określone pliki lub foldery na komputerze. Wykonując je można to zrobić naciskając przycisk "skanuj" na górnym pasku narzędzi, a następnie wybierz Typ skanowania, naciskając odpowiedni przycisk Start.
Przeglądarka fixer i statystyki poza
, program ten pozwala wykryć i rozwiązać problem z przeglądarek internetowych zainstalowanych na komputerze. Możesz wybrać niepotrzebne funkcje, a następnie kliknij naprawić oznaczone przycisk, aby usunąć je szybko i bez kłopotów.
Ponadto, jeśli chcesz śledzić zidentyfikowanych zagrożeń i więcej informacji o nich można znaleźć w sekcji "statystyki", naciskając specjalny przycisk.
Świetny wykrywacz usuwania złośliwego oprogramowania i
w ogóle, ByteFence Anty-malware Pro-przydatna aplikacja, która pomoże ci zidentyfikować i usunąć szkodliwych składników, skutecznie i szybko z komputera. Pochodzi z stylowy, wygodny interfejs, pakiety garść intuicyjne funkcje i usług dane statystyczne Jeśli chcesz śledzić wykrytych obiektów.
Dla Windows 7, 8, 10

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 16

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)