Ashampoo WinOptimizer 16.00.10 Final Multilangual » ExSite PREMIUM
Ashampoo WinOptimizer 16.00.10 Final Multilangual
Ashampoo WinOptimizer 16.00.10 Final Multilangual
Ashampoo WinOptimizer 16.00.10 Final Multilangual | 29.5 Mb

Z biegiem czasu, nawet nowoczesne systemy zwolnić lub zostać uszkodzony i заставленной niepotrzebnych plików. Zwłaszcza Windows 10 zbiera więcej danych, niż użytkownicy chcieliby. Program Ashampoo WinOptimizer niż 16 dba o tych problemach - z niezrównaną szybkością i skutecznością


Nie trzeba żadnej wiedzy lub dużo czasu i komputer będzie czuć się jak nowy ponownie! Niech WinOptimizer niż pomóc Ci w pełni wykorzystać swój KOMPUTER i chronić, oczyścić i zoptymalizować swój samochód w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i ochrony prywatności w dowolnym czasie.
Najmocniejsza strona startowa WinOptimizer niż kiedykolwiek
program Ashampoo WinOptimizer niż 16 dba o rzeczy od razu. Strona startowa pozwala analizować i przymocować osiem ogólnych pytań. Za darmo ogromna ilość miejsca, czyszczenie rejestru, schudnąć na wpisy autostartu, budować swoje ustawienia zabezpieczeń i stworzyć chude, bezpieczne i wolne od błędów systemu. Oczywiście, że zoptymalizowano wszystkie możliwości najnowszych aktualizacji systemu Windows!
Oszczędność energii bez pogorszenia wydajności
nowoczesne systemy komputerowe zapewniają wysoką wydajność, która idzie w parze z wysokim poziomem zużycia energii, nawet wtedy, gdy nie jest potrzebny! Można to zauważyć nie tylko wtedy, gdy korzystasz z laptopa w podróży, ale i gdy pojawi się ostatni rachunek za energię elektryczną. Nowa energia-menedżera okien pracowni ustawienia mocy dla twoich potrzeb. Schematy wymuskany władzy zaoszczędzić pieniądze i przedłużyć żywotność baterii urządzenia, co znacznie. Nasz zespół projektantów wymyślił zupełnie zrównoważony profil oszczędzania energii, który nie spowoduje zauważalnego spadku wydajności przy jednoczesnym zachowaniu energii!
Nie więcej niechcianych rozszerzeń przeglądarki!
Wszyscy znamy te brzydkie paski narzędzi, które starają się przeniknąć w nasze przeglądarki. Co nie mniej znane są liczne rozszerzenia przeglądarki, które mogą spowolnić Swoje doświadczenie przeglądania stron internetowych i zagrażają prywatności. Rozszerzenia te często nawet nie wymienionych dotkniętych przeglądarek! Kierownik rozszerzenie przeglądarki położy kres temu. Wyświetla wszystkie zainstalowane rozszerzenia przeglądarki wraz z możliwością ich usunięcia w razie potrzeby. Zdecydujesz, że rozszerzenie zostaje, a kto odchodzi. Aby wyczyścić przeglądarkę i umieścić zabawy z powrotem do surfowanie w internecie!
Pełna kontrola z jednego baru!
Podczas gdy wiele podobnych produktów, wydaje się dzika mieszanka różnych funkcji, program Ashampoo WinOptimizer niż 16 oferuje uproszczony wariant. Pasek nawigacyjny zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcji bez konieczności zagnieżdżonych podmenu i każdy moduł zapewnia wyraźne, jak w instrukcji. Nowoczesne technologie przydatne - to nasz cel!
Windows 10-gotowy
Opracowanie systemu Microsoft Windows nadal trwa, jak i rozwój w Ashampoo WinOptimizer niż 16! Nasi programiści zapewniają, program pozostaje w pełni, nawet jeśli komputer ma tylko otrzymał aktualizacji systemu operacyjnego. Poprzez ciągłe aktualizacje programu, w oparciu o zawsze aktualne niezależnie od tego, jakie zmiany podstawowego systemu operacyjnego Windows!
Maksymalne bezpieczeństwo i prywatność - gwarantowane!
Windows zbiera wiele danych i sprawia, że niektóre zasady kompromisów w odniesieniu do systemu bezpieczeństwa. Win10 kontrola prywatności i zobacz, jak jest programem, który pozwoli ci odzyskać kontrolę nad swoim systemem! Ty decydujesz, jakie hasła, dane telemetryczne lub zdjęcia są wysyłane lub, jeszcze lepiej, zachować w tajemnicy. Poradzi sobie z непрошеной śledzenia KOMPUTERA, spersonalizowana reklama lub zbyt ciekawych programów!
Potrzebne: 1-nacisnąć optymalizacji$$1-click$optymalizacja jest tak popularny, bo on troszczy się o wielu sprawach jednocześnie. Trzy potężne modułów, wiosna do działania, aby oczyścić swój system w głębi. Internet czyszczenia, usuwa ślady przeglądania stron www, które nie tylko zajmują miejsce, ale i naruszyć twoją prywatność i bezpieczeństwo. Dysk Cleaner usuwa niepotrzebne pliki, aby zwolnić miejsce na dysku i czyszczenia rejestru usuwa nieprawidłowe wpisy rejestru w celu poprawy wydajności i uniknięcia błędów systemu. Wystarczy jedno kliknięcie od ciebie!
Wziąć auto inteligentne funkcje do KOMPUTERA
w sumie trzy inteligentnych modułów główna część pracy z twoich ramion. Automatyczne czyszczenie nie tylko usunąć niepotrzebne dane, ale i zapobiega jego, zanim to się stanie! Za każdym razem, gdy zamkniesz przeglądarkę lub jakikolwiek inny program, to sprawia, że czyszczenie i pozbywa się już nie potrzebnych plików. Żyć-tuner w czasie rzeczywistym wykonuje ustawienia, aby przyspieszyć uruchamianie programu. Można również skonfigurować go ręcznie, aby zmienić priorytety procesów dla zwiększenia atrakcyjności fizycznej. Gra-rakieta nośna kończy wszystkie działające w tle procesy drugoplanowe do gier, aby dać swojej gry graniczna wydajność! Po wyjściu z gry zmiany zostaną automatycznie anulowane, tak, że można nadal pracować w normalnym trybie.
Nasze odkurzacze: скрупулезная czystość gwarantowana!
Czyszczące moduły zawsze były w centrum pomocy WinOptimizer. Oto dlaczego my nigdy nie przestajemy je poprawić! Gdzie najnowsze przeglądarki internetowe lub programy zabudowy sklepu niepotrzebnych plików? Jakie pliki stanowią zagrożenie dla prywatności? Nowe zagrożenia są stale analizowane i wykrywania, wbudowane w nową wersję. Ale to jeszcze nie wszystko. Program Ashampoo WinOptimizer niż 16 w pełni obsługuje środowisko wielu użytkowników. Od teraz nie trzeba już czyścić każdego profilu osobno!
Zaawansowany system monitoringu
program Ashampoo WinOptimizer niż 16 pokazuje, co dzieje się na KOMPUTERZE. Na przykład, będziesz automatycznie powiadamiany, gdy zdrowie swoich dysków pogarsza się, zanim wydarzy się katastrofa. Wykryć wąskie gardła w wydajności i ewentualne błędy z łatwością. Jeśli potrzebujesz obszerne informacje dotyczące korzystania z przestrzeni dyskowej, zainstalowanych komponentów sprzętowych lub uruchomione procesy w tle, to gdzie można je znaleźć!
Szwajcarski wojskowy nóż składany do komputera
pomocą Ashampoo WinOptimizer niż 16 zapakowany z 36 zaawansowanych modułów, aby komputer życie jest bardzo łatwe. Nieważne, czy szukasz ustawienia systemu Windows, zwiększenia poziomu bezpieczeństwa i prywatności lub analiza systemu w głębi. Wszystkie moduły są udoskonalane i aktualizowane każdego roku dla lepszej kompatybilności i wydajności starych i nowych okien, wersji. Odkryć wiele przydatnych funkcji WinOptimizer niż 16 siebie!
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 74  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler