Postbox 6.1.2 macOS » ExSite PREMIUM
Postbox 6.1.2 macOS
Postbox 6.1.2 macOS
Postbox 6.1.2 Multilingual macOS | 57.8 MB

Skrzynka pocztowa-to potężna aplikacja, która ma na celu zapewnić Ci wszystkie narzędzia do komunikowania się z przyjaciółmi i partnerami biznesowymi. Może obsługiwać kilka kont e-mail i pozwala subskrybować kanały RSS, aby przeczytać najnowsze wiadomości


Przejmij kontrolę dzień z postbox czysty i super konfigurowalny interfejs. Zrobić Swoją pracę poczty e-mail dla ciebie, jak jest to potrzebne.
Nowe, Świeże Spojrzenie (Nowy!)
Zaktualizowaliśmy skrzynki pocztowej z nowym designem i wysokiej rozdzielczości wsparcie na Windows
.Плейсхолдеры w szablonach odpowiedzi (Nowy!)
Odpowiedzi gotowe Fragmenty tekstu lub HTML, które mogą być wykorzystane w odpowiedziach na wiadomości. W skrzynce pocztowej 5, teraz można dodawać dynamiczne pola danych dla odpowiedzi i szablonów. Zastępcze automatycznie wypełniane danymi z siebie -lub wiadomości- własne dane przez pola niestandardowe, które tworzysz. Jest to bardzo szybki i intuicyjny, aby dostosować je, i wtedy będą mogli zaoszczędzić mnóstwo czasu!
70 E-Maili Za Każdym Potrzeb Biznesowych (Nowe!)
Reakcje z Wypełniaczami są tak potężne, że jesteśmy w tym 70 profesjonalnie pisemnych odpowiedzi przez e-mail, że każdy może skonfigurować i używać. Będziesz otrzymywać e-maile do zatrudnienia, zatrudnienia, informacyjnych, apel do inwestorów, sprzedaży i wiele więcej.
Szybka Poczta (Nowy!)
Automatyzowanie swój świat! Używać szybka Mail, aby więcej do przodu łatwo zawartości wiadomości e-mail z setkami aplikacji i serwisów, takich jak Evernote, powolny, todoist i wiele więcej! Każdy serwis, który może odbierać wiadomości e-mail, lub integracja na Kontach lub ifttt. Najlepszy ze wszystkich, szybka Poczta odbywa się w tle, bez potrzeby w oknie tworzenia. Można nawet ustawić filtry, aby wykonać szybkie akcje post, aby stworzyć ostateczny proces.
Skalowanie + Wskaźnik Rozmiar Obrazu Wiadomości (Nowość!)
Funkcje skalowania obrazu do skrzynki pocztowej 5 duży rozmiar wbudowanych obrazów za pomocą kilku kliknięć myszy. Wybierz obraz, który chcesz zmienić, a następnie kliknij na ikonę powiększenia obrazu. Usuń ikonę zmiany rozmiaru, aby przywrócić obraz do pierwotnego rozmiaru i rozdzielczości. Jakie wyjątkowe skrzynki pocztowej podejścia jest to, że skalowanie obrazu mogą być wykonywane na "TV-obraz" podstawie, w przeciwieństwie do Wszystko albo nic podejście spotyka się i w niektórych innych klientów e-mail.
Wskaźnik rozmiaru wiadomości zostanie wyświetlony Całkowity rozmiar wiadomości, w tym tekst i obrazy. Ponieważ dostawcy mają ograniczenia na rozmiar Wiadomości wysyłanych przez ich serwera (na przykład Gmail używa limit 25 Mb), skrzynka pocztowa może być ustawiony, aby wyświetlić ostrzeżenie, jeśli przekroczy określony próg.
Anty-Tracking (Nowy!)
Aby zapewnić państwu więcej prywatności, skrzynka pocztowa 5 ma nowy "Anty-funkcja śledzenia", który będzie ostrzegać, gdy środki śledzenia są używane w komunikacie. Korzystanie z Anty-tracking, aby uniknąć irytujących sprzedawców, wiedząc, jeśli, i gdy otworzysz wiadomość.
25 Profesjonalnie Utworzonych Szablonów Podpisów (Nowy!)
Jako dodatkowy bonus, ja teraz zawiera 25 profesjonalnie zaprojektowane podpisu e-mail, która wprowadzi cię w najlepszym świetle. Zamieściliśmy wzory wszystkich kształtach, kolorach i rozmiarach. Każdy podpis jest w pełni konfigurowalny i zawiera wszystkie przykłady kodu trzeba wrażenie.
Globalne Filtry I Nowe Opcje Filtrowania (Nowy!)
Podczas tworzenia nowego filtra do skrzynki pocztowej, można ustawić filtr, aby uruchomić jedno konto, lub "globalnie" dla wszystkich kont.
Międzynarodowy Charakter Wprowadzanie I Aktualizacja Tłumaczenia (Nowe!)
W skrzynce pocztowej 5, teraz możesz nacisnąć i przytrzymać dowolny klawisz, aby wyświetlić zestaw znaków międzynarodowych dla łatwego wprowadzania. I zaktualizowaliśmy wszystkie nasze tłumaczenia na niemiecki, francuski, hiszpański (Hiszpania), włoski, holenderski, portugalski (Brazylijski), rosyjski, szwedzki.
- Ulepszony pasek ulubionych
- przeciąganie przesuwanie Wiadomości, pasek ulubionych, foldery
- przegląd ulubionych folderów-bar
- zaznaczyć obszar wyszukiwania w ulubionych-bar
- nowa opcja przechowywania dla nagłówków, podpisów, odpowiedzi, książka Adresowa
- Automatyczne obracanie obrazu i nowe obrazy wyboru
- Nowy importer dla lokalnej-mail, pliki
- Wsparcie emoji & emotikony zaktualizowane
- dla systemu Windows 7, 8, i 10
- Pentium 4 lub nowszy procesor obsługujący SSE2
- 4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
- nie mniej niż 200 Mb wolnego miejsca na dysku twardym
- skrzynia działa na 32-bitowych i 64-bitowych wersjach systemu Windows.
- w MacOS w wersji 10.10 (yosemite), 10.11 (El capitan) i 10.12 (Sierra)
- Procesor Intel, który może współpracować z 64-bitowymi aplikacjami
- 4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
- nie mniej niż 200 Mb wolnego miejsca na dysku twardym (duże kont e-mail, wymagają więcej miejsca dla wiadomości i indeksowania)
- na MacOS, skrzynka pocztowa działa jak 64-bitowa aplikacja.
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 23  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler