Iperius Backup Full 6.0.1 Multilingual + Portable » ExSite PREMIUM
Iperius Backup Full 6.0.1 Multilingual + Portable
Iperius Backup Full 6.0.1 Multilingual + Portable
Iperius Backup Full 6.0.1 Multilingual + Portable | 49.4/49.6 Mb

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych oprogramowanie Iperius jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich korzyściach, usług przechowywania danych w chmurze, oferujemy renomowanych dostawców, takich jak Google lub Microsoft. Aplikacja może zapisywać pliki na swoją stronę na swój Dysk Google, Dropbox i Microsoft SkyDrive na


to zadanie tworzenia kopii zapasowej można skonfigurować za pomocą kilku kliknięć, a wynik w pełni automatyczne tworzenie kopii zapasowych online, skompresowane i chronione za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES.
Iperius Backup wykorzystuje najbardziej zaawansowane dysku Windows obrazu technologia, która pozwala skopiować system operacyjny-to szybko, przyrostowej kopii zapasowej (kopii zapasowej na poziomie bloku). Archiwizacja Iperius jest możliwość tworzenia obrazów dyskietek, które pozwalają przywrócić system serwera minut (przywracanie). Można również odzyskać pojedyncze pliki, zamontować plik obrazu wirtualnego dysku i przywracania systemu, konfiguracja sprzętu (samodzielne odzyskiwanie sprzętu).
Archiwizacja Iperius jest zaawansowanym, dostępne dla tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows Server 2008 lub Windows Server 2012 i. Iperius jest jednym z najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych: bardzo łatwa, szybka instalacja, niezawodne, szybkie, elastyczne przywracanie funkcji. Bezpieczeństwa Iperius jest kompatybilny z każdej kasety, wspólną HP DAT 72 USB lub SCSI, AIT, ДЛТ i SDL, silny, o dużej pojemności napędów LTO 5 i LTO 6 urządzeń, które pozwala na tworzenie kopii zapasowych wielu terabajtów.
Archiwizacja Iperius jest zaawansowany backup FTP na dowolnym serwerze lub dysku sieciowym. Iperius może wysłać kopie zapasowe na serwerze zdalnym kilka prostych ustawień, ubezpieczenie protokołu FTP, a także kompresji zip i 256-bitowe szyfrowanie AES. Iperius może wykonywać automatyczne stron internetowych, ograniczenia przepustowości, równoległe tłumaczenia do wielu serwerów i pomóc administratorom zbudować strategię tworzenia kopii zapasowych systemów zamkniętych drzwi klientów.
Archiwizacja Iperius pozwala synchronizować dowolną liczbę plików i folderów na komputerze, zewnętrznych dysków twardych lub urządzeń sieciowych (np. serwerów NAS). Skopiować pliki lub foldery na nieograniczoną liczbę celów i zapisać lustro, aby usunąć pliki, które nie istnieją w folderze źródłowym. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w pamięci urządzenia, tworzenia kopii zapasowych i wszystko to w idealnej synchronizacji rezerw.
Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Windows 2003 2008, Server 2012, serwer 2016 / 32-64 bit
-

DOWNLOAD
nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 9  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler