Permute 3.1.4 macOS » ExSite PREMIUM
Permute 3.1.4 macOS
Permute 3.1.4 macOS
Permute 3.1.4 Multilingual | macOS | 53 mb

Wideo, audio, obrazy, pliki są w różnych rodzajach, kształtach, ale czasami potrzebny jest specjalny format, iPad lub odtwarzacz DVD nie można odtworzyć filmów wideo. To co trzeba zmienić, aby ułatwić do konwersji plików multimedialnych w różnych formatach


główne cechy
łatwy w użyciu wbudowany w "zero", "swap" jest doskonałym przykładem tego, że Mac aplikacja musi być. Piękny interfejs, przeciągnij i upuść, żadnych skomplikowanych opcji.
Niezwykle szybki swap został zaprojektowany, aby być bardzo szybki. Zadbaj o trudnych rzeczach. Po prostu wybierz format wideo, ale to będzie szybciej, niż mówić, że "przyspieszenie sprzętowe" - i MP4 HEVC w presetów, teraz, aby skorzystać z samochodu, przyspieszenie sprzętowe capabitlities, przyspieszenie HEVC i włączyć więcej niż 3 razy w porównaniu z poprzednią wersję zmiany.
Obsługa PDF - swap 3 obsługuje teraz "zszywać" kilka zdjęć w PDF.
All inclusive - nie ważne, jeśli chcesz konwertować filmy w domu lub przetwarzania obrazu. Zmiany mogą być. Obsługujemy prawie wszystkie formaty, a także wiele narzędzi stylów do wyboru.
Wygląda niesamowicie - jeśli tryb ciemny lub nie, zmiany wyglądają super. Nowoczesne technologie, które zmienią również zmienić ikonę w ciemnym czasie.
Zaoszczędzić czas przekodowywania bardzo wymagający do zasobów komputera. To jest przyczyną tego, że teraz program do zmiany, aby przekonwertować wideo, na przykład w nocy, gdy nie korzystasz z komputera.
Naprawdę! - Wiele innych wspaniałych funkcji krok - regulacja głośności pliku audio lub audio-wideo. Wiele zmiana rozmiaru, obracanie, Lustro, zdjęcia lub filmy. Naprawdę!!!
OS X 10.11 lub po 64 -
:

DOWNLOAD
nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 9  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler