My Drivers Professional 5.1 Build 3808 Full (multi) » ExSite PREMIUM
My Drivers Professional 5.1 Build 3808 Full (multi)
Dodał: 2adam   Data: 31-05-2015, 15:47  PROGRAMY / Aplikacje
My Drivers Professional 5.1 Build 3808 Full (multi) (3MB)

My Drivers Professional 5.1 Build 3808 Full (multi)

My Drivers to narzędzie do zarządzania sterownikami. Program oferuje podgląd informacji o sterownikach przypisanych do sprzętu. Pozwala także na wykonywanie standardowych operacji, takich jak instalacja, aktualizacja czy wykonywanie kopii zapasowej. Aplikacja przyda się w szczególności osobom, które nie mają przygotowanej płyty ratunkowej lub często eksperymentują z różnymi wydaniami systemu Windows.

Program posiada nieco toporny interfejs. Obsługuje się go jednak dosyć prosto, co jest dużą zaletą. Zasadnicza funkcjonalność aplikacji jest dostępna po naciśnięciu w ekranie startowym na przycisk opisany etykietą "Manage system device drives". Po chwili zostanie wyświetlone nowe okno z domyślnie pustą listą. Aby zebrać informacje na temat zainstalowanych w systemie operacyjnym sterowników, należy wybrać jeden z dwóch trybów działania - szybki lub dokładny. Raport zawiera następujące informacje: opis urządzenia, nazwa pliku INF, wersja sterownika, data aktualizacji, producent, identyfikator urządzenia. Dane te możemy wydrukować bądź zapisać w postaci pliku tekstowego.

Zasadniczym zadaniem programu jest tworzenie kopii zapasowych sterowników. Możliwości w tym zakresie są całkiem przyzwoite - oprócz zapisywania backupu w oddzielnym folderze, możemy stworzyć paczkę w formacie CAB bądź instalator EXE. Oczywiście kopie zapasowe możemy w równie łatwy sposób przywrócić i tym samym pozostawić nasz komputer w nienaruszonym stanie. Pozostałe funkcje administracyjne to:
- usuwanie wybranych pozycji z systemu operacyjnego,
- wyszukiwanie i instalowanie aktualizacji,
- pobieranie sterowników z Internetu,
- podgląd dokładnych informacji o sterowniku (obsługiwane systemy operacyjne, nazwa podpisu cyfrowego, ilość plików w paczce),
- tworzenie/przywracanie kopii zapasowej Outlook Express i ulubionych przeglądarki Internet Explorer,
- podgląd informacji na temat urządzeń w postaci drzewiastej struktury (chip, producent chipu, identyfikatory itd.).


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 321  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler