SimpleSoft Simple Invoice 3.7.3 » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

SimpleSoft Simple Invoice 3.7.3

Dodał: LeeAndro 12-01-2018, 18:00

SimpleSoft Simple Invoice 3.7.3
SimpleSoft Simple Invoice 3.7.3 | 1.4 Mb

Ta wersja jest po prostu rachunek przeznaczony jest dla małych i średnich firm, które poszukują prostego w obsłudze pakiet oprogramowania do fakturowania z nie za aktywny udział w szkoleniu.

Procesor 1 Ghz, 512 MB ram, Rozdzielczość 800*600 ekran.


Ta wersja jest po prostu list przewozowy jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają prostego w obsłudze pakiet oprogramowania do tworzenia nie jest zbyt wiele zaangażowanych nauki.
Ta wersja oprogramowania jest w pełni sieć jest włączona(licencja Basic) i korzysta z bazy danych Jet. Jest on przeznaczony do pracy na wewnętrznych 10/100/1000 lan lub na jednym komputerze i łatwy w instalacji. Minimalne wymagania systemowe: Procesor$$1$Ghz, 512 MB ram, Rozdzielczość 800*600 ekran.
Na ekranie fakturowania pozwala szybko i efektywnie tworzyć faktury. System menu szczegół, tworząc faktury łatwo zrobić. Drukowanie faktur na każdy z 9 różnych wzorów listu przewozowego lub wydrukować nawrotnych sztuczne, отгрузочные sztuczne i minus, napowietrznych. Na konto ekranu w komplecie z przyciskiem rabat obiekt faktury i można sprzedać każdy towar znajduje się na magazynie w wszelką cenę chcesz. Jest aktywna zysk metry dla ciebie, aby zobaczyć, ile zysku robisz na rachunku.
System rachunkowości jest łatwy w użyciu i pozwala odfiltrować konkretnej sprzedaży, zakupu lub faktury według daty lub kategorii. Nie tylko pokaże wszystkie faktury i zamówienia na dostawę w okresie Swojej datę, ale pozwala śledzić wszystkie operacje w swoim biznes koncie. Transakcje te mogą być sprzedaż, zakupy, rachunki, wynagrodzenie lub coś można wymyślić.
Jeśli jesteś w wielkiej Brytanii, dodatkowe karty są widoczne w rachunkowości i rachunkowości ustawienia ekranów, te karty są przeznaczone dla oblicza Zwrot podatku VAT w trybie miesięcznym, kwartalnym lub rocznym. Z wbudowanym mechanizmem zwrotu VAT przypomnienie nigdy nie przegap VAT.
Za pomocą wbudowanych filtrów na każdym ekranie i możliwość drukowania wszystkich informacji, którą wybierzesz do filtra, po prostu oprogramowanie jest bardzo uniwersalny i bardzo prosty w obsłudze. W przeciwieństwie do innych pakietów z rzędu w tym przedziale cenowym, tylko koszt oprogramowania jest pełen przydatnych funkcji, które będziesz używać prędzej czy później. Nie musisz wykorzystać wszystkie możliwości, po prostu faktura.
Fakt, że jest to więcej, niż tylko system rozliczeń stawia tylko faktury pakiet oprogramowania znacznie wyprzedza swoich konkurentów.
Moduły...
cytaty o wydanie notowań dla potencjalnych klientów
rachunku do wystawienia faktury
zamówień na zakupy dokonane od swoich dostawców/producentów
Kontakty - zarządzać swoim klientom, dostawcom i zobaczyć stan konta płatności
inwentaryzacji - przeglądanie i zarządzanie wszystkie swoje rzeczy z łatwością
deski rozdzielczej - po kliknięciu można zobaczyć niezapłaconych rachunków, całkowita sprzedaż towaru całkowita wsparcie sprzedaży i sprzedaży wykres.Sprzedaży
i zakup podstawowego ekranu rachunkowości, aby pomóc śledzić swoje miesięczne/roczne sprzedaży, faktury i płatności. Posiada również miesięczny/roczny wykres sprzedaży, tak, że można wizualnie zobaczyć sprzedaż
.Rachunkowość - jest to w pełni zintegrowane systemy księgowe, które mogą pomóc śledzić wszystkie twoje transakcje i rachunki biznesowe
numer autoryzacji zwrotu materiału (rma) - Znajdź faktur i zamówień na zakup, które odpowiadają zwrotowi lub wadliwych części (numer seryjny zależy)
zgłoszenie błędu - śledzić swoje postępy na miejscu zidentyfikowanych problemów klientów,
dystrybucji - wysyłaj wiadomości e-mail lub wiadomość za pomocą wbudowanej-mail zastrzelił centre
Windows XP, Vista, 7, i 8 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 12

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)