Antenna Web Design Studio 6.51 Portable » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

Antenna Web Design Studio 6.51 Portable

Dodał: LeeAndro 12-01-2018, 18:13

Antenna Web Design Studio 6.51 Portable
Antenna Web Design Studio 6.51 Portable | 12.9 MB

Projekt jest świetny szybkie przeglądanie stron internetowych z anteną, potężnym web design oprogramowania. Stwórz profesjonalną stronę internetową do promowania siebie lub swojej firmy. Publikuj swoją stronę w internecie lub rozpowszechniania ich w trybie online cv


widać - zrobić dobre wrażenie - zauważył!
Można tworzyć własne strony www i cyfrowego galerie zdjęć w ciągu kilku minut, bez znajomości HTML. Potężny edytor antena w pełni wizualnie, co daje pikseli precyzyjną kontrolę. Gdzie można przeciągnąć tekst, zdjęcia, przyciski, animacje i filmy na stronie, na której będą wyświetlane w przeglądarce sieci web. Podwójny układ, czuły można służyć w stacjonarnych i mobilnych.
Kiedy będziesz gotowy, aby zamieścić swoją stronę internetową, nie musisz kupować żadnego dodatkowego oprogramowania - Antena posiada własne Wydawnictwo i opublikować zmiany tylko bardzo szybko aktualizować swoją stronę.
Można również utworzyć płynne gradient tła i atrakcyjne błyszczące guziki, bez konieczności przełączania się pomiędzy aplikacjami - to wszystko! Daj sobie przewagę konkurencyjną i zanurzyć nogi na arenie międzynarodowej w każdej chwili - zrobić dowolną część witryny w wielu językach. A jeśli potrzebujesz ręka jest wolna online-lekcje, porady ekspertów, kompleksowe ilustrowany przewodnik użytkownika bezpłatna pomoc techniczna.
Wizualny edytor do szybkiego tworzenia witryny
przeciągnij grafika - piksel. Stan rzeczy jest dokładnie tam, gdzie chcesz być. Przystawki dostosowane do mocowania kraty do łatwego wyrównywania obiektów.
Potężny graficznym potencjałem, wybudowany w
, aby zrobić profesjonalne galerii internetowych z twoich cyfrowych zdjęć z albumu fotograficznego Stwórcy. Aby tworzyć wysokiej jakości przyciski i gradienty z wbudowanym przyciskiem anteny i gradient laboratorium użytkowe - wszystkie, żadne dodatkowe oprogramowanie nie jest wymagane.
Cały system warstw z przezroczystością warstwy
można zbudować swoją stronę internetową w kilka warstw, miejsca związane elementy na jednej warstwie, dodawać nowe warstwy, nakładanie elementów, zmienić krycie warstwy na przezroczysty efekt, i mieszanka przezroczyste kolory.
Zawiera Stron
zawierają dowolną stronę jako warstwy na każdej innej stronie. Naprawdę oszczędza czas, kiedy trzeba takie same elementy pojawią się na wielu stronach - wszelkie zmiany natychmiast odbijają się na wszystkich innych stronach!
Design i styl - style CSS edytor wbudowany w
, aby poprawić swój wygląd i zrobić radykalnych zmian wizualnych przez cały stronie szybko i łatwo.
Przyciski rollover i efekty specjalne
cień, skos, odbicie - wszystko odbywa się wizualnie, bez kodowania HTML wymagane.
Dodaj audio i wideo na strony www
obsługuje sprzętową akcelerację formatów MP3, AAC, opus, OGG i wideo w formatach DivX, obsługuje Flash, H263/MP4, FLV i streaming Flash video i Youtube.
Właściwości obiektów paleta
nie ma potrzeby, aby w trudnych modalnych okien dialogowych - zmiana elementów za pomocą mocowanych palety i zobaczyć wyniki natychmiast. Bardzo szybko - tak szybko, jak wiesz, jak ustawić jeden Typ obiektu, wiesz, jak ustawić.
Jeden plik projektu
witryny zostanie zapisany jako jeden plik na dysku - bardzo łatwo sterować. Aby zorganizować web i przenoszenie plików w dowolnym czasie, nie martwiąc się o uszkodzonych linków - Antena zachowuje linki są automatycznie aktualizowane.
Wbudowany FTP Wydawca
nie potrzeba dodatkowych programów wydawniczych. Antena jest wbudowana w Publisher zawiera opublikować zmiany tylko opcja do szybkiego uaktualnienia na stronie
.Strona internetowa w kilku językach lokalizacji
cały tekst i obrazy pomoc Fundacji zmiany ich treści na podstawie języka - tak, że można łatwo tworzyć i utrzymywać wielojęzycznych stron internetowych z Jednolitej konstrukcji.
Niestandardowe HTML
Zaawansowani użytkownicy mogą dodać własny kod HTML i javascript, a nawet stworzyć zupełnie nowe obiekty, korzystając z wizualnego HTML anteny.
SYSTEM operacyjny: Windows 7, 8, 10

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 10

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)