ZPAY TimeBillingWindow 2.0.17 » ExSite PREMIUM
NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!
Przypomnij hasło

ExSite PREMIUM Tutaj znajdziesz wszystko !Witamy na ExSite PREMIUM !

ZPAY TimeBillingWindow 2.0.17

Dodał: LeeAndro 12-01-2018, 19:09

ZPAY TimeBillingWindow 2.0.17
ZPAY TimeBillingWindow 2.0.17 | 18.5 Mb

Świętujemy 25 lat tworzenia oprogramowania płac, TimeBillingWindow należy długi szereg łatwych w użyciu narzędzi do płac od ZPAY, ZPAY 3, a następnie PayWindow, TimeClockWindow i teraz TimeBillingWindow


najlepszą wiadomością jest to, że nasz czas rozliczeń oprogramowanie jest proste i łatwe w użyciu.
Nie więcej Zarządzanie eksploatacją godzin ręcznie! Nie trzeba spędzać pół dnia, starając się złożyć тарифицируемых godzin i wyrywał sobie włosy z głowy, bo stracił notatki, które zachowały swój czas i nie czytaj ich. Automatyka w dzisiejszych czasach płatności odpowiedź!
Najlepszą rzeczą na temat TimeBillingWindow polega na tym, że jest zawsze gotowy siedzi w postaci ikony na pasku zadań, w prawym dolnym rogu ekranu. Oznacza to, że nie tylko ruch myszy w kierunku od wejścia w swój czas, jak pracować z klientami telefonicznie lub w biurze!
Ponieważ projektowa interfejs, jak widać poniżej, pokazuje, jakie zadania otwarte i czas zbierania zużytego czasu dla szybkiego i łatwego wystawienia faktury.
Jest on tak prosty w obsłudze, że nie trzeba być komputerowym ekspertem, aby zainstalować i zacząć używać to czas rozliczeń. W rzeczywistości, to jest tak łatwe, że sprzedajemy poprzez spróbować-do-Można-kupić metoda marketingu znany jako Shareware, i chcemy, żebyście zobaczyli siebie, zanim kupisz. Użyj linków w górnym menu, aby przejść na naszą stronę.
Powyżej interfejs TimeBillingWindow daje ci wszystkie narzędzia i mocy potrzebujesz, aby zainstalować i zarządzać swoim klientem czas i dokumentami, kartami płatniczymi. Jeśli bierzesz za godzinę pracy, co robicie dla Swoich klientów, to narzędzie dla ciebie, prosty, szybki i bardzo prosty w obsłudze.
Mały kącik ikony w zasobniku, czeka na ciebie na pulpicie. Klient dzwoni, można przenieść wskaźnik myszy na ikonę w zasobniku i szybko wybrać oknie sprężyny do działania. Można wpisać w tym polu, jak widać poniżej, albo kliknij, aby otworzyć okno główne aby wejść swój czas.
Oto niektóre z cech znajdziesz w TimeBillingWindow:
oprogramowania rozliczeniowego czasu, w łatwe w użyciu narzędzie
łatwy w użyciu śledzenia czasu interfejs
zarządza nieograniczoną liczbę klientów, aby śledzić czas za
drukuje raporty, a także faktury, gotowy dla Swoich klientów
łatwo dodać tymczasowe okresy i edycji do pracy na terenie klientów
działa jako ikona na pasku zadań w celu szybkiego i łatwego dostępu może nawet zacząć, pauzy i zatrzymania z zasobnika okienko projektów link do
dla Swoich klientów, łączyć zadania w projekty i terminy, link na problem
poniżej-jest to narzędzie do edycji okresy czasu od narzędzi administracyjnych. Jak widzisz, masz możliwość edytować, usuwać i dodawać nowe wpisy w to narzędzie. To tylko jeden z wielu zaawansowanych funkcji, w celu zaoszczędzenia czasu w zarządzaniu zapisu czasu, że pracujesz dla Swoich klientów.
SYSTEM operacyjny Windows XP, server 2003, Vista, 7, server 2008, server 2008r2, 8, Windows 10 i Server 2012 w
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
      Wyświetlenia: 11

Dodaj komentarz

  • Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
  • (przeładuj obrazek)