Speedy Soft Digistudio 9.8.4.201 Bilingual » ExSite PREMIUM
Speedy Soft Digistudio 9.8.4.201 Bilingual
Dodał: LeeAndro   Data: 1-02-2018, 20:43  PROGRAMY / Grafika
Speedy Soft Digistudio 9.8.4.201 Bilingual
Speedy Soft Digistudio 9.8.4.201 Bilingual | 6.2 Mb

Aparatu cyfrowego, prawdopodobnie, może utworzyć również krótki film. W animalscene, wodospad, przyjazd pociągu, muzyczna scena może bringnot tylko życie w statycznym pokaz slajdów, ale oryginalny dźwięk


Evenvideos na DVD można odtwarzać w określonych warunkach do staticpicture tle. Szczególnie wysoka jakość obrazu zapewniają wspomnianej już wektorowej animacji. Oni dostosowują się do rozdzielczości ekranu i może produkować w pełnym ekranie wszystkie możliwe scenie znakomicie. W dodatku oto jeszcze jeden przykład. Z tymi możliwościami DIGISTUDIO wznosi się nad zwykłym konwencjonalnych i cyfrowych slajdów.
Każdy pokaz może pokazać zdjęcia. Pokaż tekst wyraźnie wygląda inaczej. Ale tylko z tekstem, pokaz slajdów jest również w przypadku rozpatrzenia trzeciego staje się korzystne. Jeśli chcesz podarować płytę Wasze wrażenia z festiwalu, tekst jest неотчуждаемым, na przykład w postaci napisów. Ale pragnienie, aby pokazać tytuły i интертитры z różnych projektowaniem graficznym, jest legalne. Lub jak jeden dostaje, na przykład, legendy, wiersz lub po prostu Rozdział z dziennika podróży w przesunęła show. DIGISTUDIO oferuje wyjątkowe i eleganckie rozwiązania. Ale DIGISTUDIO oferuje jeszcze więcej w temacie tekst
.DIGISTUDIO - "obraz w obrazie"
jak często daje motywem jeden lub więcej części obrazu, które może rozciągnąć pokaz slajdów jako niezależnych obrazów sztucznie i nie wyrażają te same połączenia. Na przykład, zamek i jego detali architektonicznych lub górskie pastwiska i owad lub pomnik przyrody i zarządu. DIGISTUDIO można określić najpierw główny rysunek, a następnie znikają w częściowe zdjęcia z rzędu w Rozmiarze prawo, położenie i granice projekt. Naprawdę, funkcja ta idzie w kierunku Мультивидение show i przynosi zmiany i przesunięcia w pierwotnej sekwencji w formacie zdjęcia.
DIGISTUDIO - archiwum zdjęć
jakie są wymagania, aby zdjęcia z archiwum? On musi wydać gotowi nazwać szufladami do zdjęć, należących razem. To powinno być możliwe, aby aktywować jeden kompleks w każdej sytuacji od razu. Konkretny wyszukiwanie obrazów, na przykład, "wieża Eiffla" powinno być możliwe. W końcu, to powinno być możliwe, aby wywołać zdjęcia szeregowego konsekwentnie, jak w zwykłej prezentacji. Powinna być możliwość zapisywania kopii zapasowej na dysku cd-rom lub napęd flash USB i przywrócić go na innym komputerze w pełnym obwód osiągnięcie. To powinno być możliwe, aby połączyć zdjęcia z krótkimi i długimi opisami i pokaż opis życzenie w związku ze zdjęciami. Wszystkie te wymagania ... a niektórzy jeszcze i wykonuje DIGISTUDIO - zdjęcia archiwum.
DIGISTUDIO i HDTV
telewizji HDTV otwiera nową, ekscytującą perspektywę dla klasycznego pokazu slajdów. DIGISTUDIO w rankingu 16:9 o wysokiej rozdzielczości ГИВС na nowoczesnym telewizji genialny obraz w komunikacji z laptopem. Dzięki programowi Adobe Flash można zapisać do DIGISTUDIO do maksymalnie wysokiej rozdzielczości 1920*1080 pikseli. Wszystkie animowane cechy DIGISTUDIO są dostępne w nieograniczonej graficznych odmianach, jak Tytuł, napisy, napisy, grafiki, tekstu, wideo i. W dodatku mogą być stosowane również w trakcie prezentacji w związku z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej ponad 25 funkcji zarządzania. W DIGISTUDIO prezentacji mogą być wyświetlane z odtwarzaczem DVD. Ale z filmów tylko kilka funkcji sterowania może, pozwoliło DIGISTUDIO prezentacja używanie animowanych kursorów interaktywną grafikę, listy z podglądem i funkcja wyszukiwania, przewijanie panoramy lub portret dokumentów, przechodząc w bardziej rozbudowanych tekstów, niewidoczne sterowanie dźwiękiem, celowe skacze obraz i wiele więcej. Oprócz produkcji wideo w wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz DVD trwa kilka godzin. Jeśli tylko jedna osoba błąd w pisowni naprawić, lub pojedynczego zdjęcia muszą być usunięte lub przesunięte, to taka procedura musi być powtórzona. W DIGISTUDIO prezentacji po każdej zmianie razu pliku wykonywalnego.
Publicznej prezentacji sprzęt zastąpiły
klasyczny cyfrowy ślad. Nie więcej rozmycia rozszerzalności cieplnej materiału folii. Nie ma kurzu, nie ma rys, nie блеклости kolorów. Żadnych zmian przechowywać slajdy, brak dżemu w projektor. Na miejscu wielu czasopismach slajdów na jednej płycie CD lub DVD wystarczająco, który uruchamia się automatycznie, bez przygotowania i które można by mnożyć i rozprzestrzeniać. DIGISTUDIO można całkowicie ukryć komputer obrazu. Windows ekran robi się niewidzialny przed i po koncercie. Niewidoczny regulacją głośności. Aby wyłączyć kursor myszy. Zamiast tego, aby korzystać z myszy i z menu podręcznego można pracować z klawiaturą. Jest włączony lub wyłączony atrakcyjne specjalne kursor zamiast wskaźnika laserowego.
Dla Windows 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 125  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler