Pano2VR Pro 5.2.5 Multilingual (Win/macOS) » ExSite PREMIUM
Pano2VR Pro 5.2.5 Multilingual (Win/macOS)
Pano2VR Pro 5.2.5 Multilingual (Win/macOS)
Pano2VR Pro 5.2.5 (x64) Multilingual (Win/macOS) | 138/127 Mb


Pano2VR to aplikacja do konwersji sferycznych lub cylindrycznych zdjęć panoramicznych w technologii Adobe Flash 10, HTML5 (z webgl/iPhone/iPad), lub QuickTime VR (qtvr wszystkie) z takimi funkcjami, jak niestandardowe skórki, кратномасштабный (гигапиксельных panoram), punkty i systemu kierunkowego dźwięku


formaty Wejściowe$$Pano2VR$obsługuje płaski, cylindryczny, sferyczny (эквидистантная), ścian Sześcianu, krzyża, T, uszczelki i QuickTime VR, jak formaty sygnału dodano możliwość konwersji między tymi formatami do retuszu ścian kostki. Obsługiwane formaty plików obrazów JPEG, PNG, TIFF, format bigtiff, Photoshop PSD/PSB (8, 16 lub 32 bitów na kanał), OpenEXR, blask i HDR, i QuickTime VR na pliki zakodowane w formacie JPEG.
Edytor skórek
edytora skórek pozwala stworzyć swój własny wygląd i panorama player. Można dodawać własne przyciski i grafiki, projektowanie gorących punktów i budować karty do wirtualnej wycieczki.
Można również dodać animacje i efekty dźwiękowe do skóry, aby pomóc użytkownikowi na interakcję z twoich zdjęć panoramicznych.
Edytor audio
z edytorem dźwiękowym można dodać różne dźwięki w swój plan, panorama. Można dodać prosty tło dźwięku i określenie kierunku źródła dźwięku w przestrzeni 3D.
Możesz wybrać między różnymi dźwiękowego pola formularza, zmianę rozmiaru pośredniego, jak i bezpośredniego pola dźwiękowego i wybierz maksymalnie i poziom otoczenia, aby stworzyć swój własny dźwięk.
Flash-eksport$$Pano2VR$eksport panoramy, w tym wszystkie elementy graficzne w jeden plik SWF w formacie Flash 10. Pozwala to na większą kontrolę nad zachowaniem i ułatwia rozszerzanie się panorama z klientami, dodaj ją do systemu zarządzania treścią, lub umieścić go na blogu.
Cylindryczne, a także sześciennych panoramy można obracać automatycznie z wyborem kierunku jazdy, prędkości i opóźnienia. Panoramy mogą zawierać punkty, a także wstępnie zdefiniowane lub w pełni konfigurowalne skórki. Wbudowany edytor skóry, pozwala również dodawać mapy, linki, logo i inne informacje w panoramę w formie przyjaznej dla użytkownika.
Eksport w HTML5
w HTML5 wyjście wykorzystuje technologię webgl lub CSS3 3D transformacji pozwala na odtwarzanie panoramy na urządzeniach i przeglądarkach, które nie obsługują Flash, jak urządzenia mobilne Apple. Skalowalnej grafiki wektorowej, hotspoty i skórki obsługiwany jest również wyjście w HTML5
.Program QuickTime VR na eksport
Pano2VR można wyeksportować cylindryczne i sześcienne panoramy w formacie QuickTime VR z subtiling dla postępowej , automatyczny obrót z wyborem kierunku jazdy, prędkości i opóźnienia, na przykład, userdata, flaga ochrony i zapowiedzi.
Transformacja eksportu
z transformacją Moc można przypisać panoramy w różnych projekcjach do druku, wideo panoramy lub alternatywne panorama graczy, jak Śpij-p
SYSTEM operacyjny : Windows XP, Vista, Windows 7 lub Windows 8 32 bit
Język : Wielojęzyczny
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 54  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler