Mediachance Photo-Reactor 1.7.1 » ExSite PREMIUM
Mediachance Photo-Reactor 1.7.1
Mediachance Photo-Reactor 1.7.1
Mediachance Photo-Reactor 1.7.1 (x86/x64) | 81.8 Mb

Wreszcie, edytor zdjęć dla 21 wieku! Zdjęcia reaktora jest nowy, zoptymalizowany dynamiczny edytor graficzny i procesor efektów z absolutnie nieograniczone możliwości i fantastycznych efektów. Zastosowaniem jednego statycznego efektu po drugim to było w ubiegłym wieku


Zamiast tego wszystko, co robisz w reaktor jest w pełni dynamiczny, zawsze gotowi być zmieniony lub przestawić.
Cechy
w dwóch słowach:
oprogramowanie, które może naprawdę stworzyć nowe efekty graficzne i procesy
bardzo wizualny
zoptymalizowany, szybkie oprogramowania dla 32-i 64-bitowych platformach Windows
самодокументированный strumień
Uniwersalne, każdy rodzaj ekspozycji można regulować genialne zdjęcia w malarstwo i grafika
prosty sposób podzielić się nowymi efektami
skryptów z wysokim poziomem języka
obciążeń i prze-interpretuje Adobe Photoshop *.Pliki PSD z warstwami
przezywać innych aplikacji graficznych w interfejsie
wysuwana z SDK i wtyczek (takich jak kod QR generator plugin)
niezwykle potężne
jak tylko rozpoczniesz pracę z programem, można odkryć ogromną moc, która leży w logice węzłowych edycji i uproszczenie efektów.
On wygląda inaczej, na pierwszy rzut oka, ale w krótkim czasie wszystko staje się bardzo logiczne i zdasz sobie sprawę, jak stary sposób na edycję zdjęć niezwykle społeczeństwa.
Rośnie razem z wami, ale nie starzeje się
można wykorzystać to, co trzeba, a następnie powoli odkrywają nowe rzeczy, w miarę postępów. Oprogramowanie nie wymaga od ciebie, aby dowiedzieć się wszystkiego na raz. Możesz chodzić, potem biegać.
Podzielić i dowiedzieć się
pewnie próbowali powtórzyć niektóre efekty z książek lub samouczki online, gdzie trzeba było jechać na wielu stronach krok po kroku.
To wszystko w przeszłości. Zdjęcia reaktora efekt przepływu nie wymaga wyjaśnień, to, przynajmniej w stosie warstw, z mnóstwem tajemniczych oddziaływań stosowanych w zupełnie nieznanej sekwencji.
Łatwe do naśladowania
to bardzo łatwo prześledzić, jak niektóre zaawansowane efekty działają. Proste kliknięcie na dowolnym akcja pokazuje, jak przetwarzanie obrazu, na tym etapie można łatwo prześledzić pomysł obiektu działanie obiektu.
Importowanie plików Adobe photoshop projekty
kolejna niespodziewana cechą jest to, że rzeczywiście można ponownie utworzyć projekt z programu Adobe Photoshop PSD warstw plików. To prawda, wystarczy zaimportować plik PSD i warstwy zamieni się w zdjęcia reaktora przepływu.
Scenariusze dla ryzykowny
kółka nie świecą! Pełna wysokiego poziomu C++ składnia języka zbudowany bezpośrednio w oprogramowaniu. Szybkie język obsługuje polimorfizm, dziedziczenie lub tablice wielowymiarowe przy okazji. Nie masz pojęcia, co to wszystko oznacza? Nie ma problemu, skrypt nie jest obowiązkowe.
Wysuwane przez osoby trzecie
stworzyliśmy bardzo prosty w użyciu SDK, ale jeszcze ważniejsze jest samo oprogramowanie może wygenerować kod źródłowy projektu w celu jego wtyczki, gdzie konfigurujesz wszystko wizualnie, a następnie wypełnić formularz z twoim przetwarzania obrazu. Interfejs, suwaki i serializacji danych wszystko zrobi za ciebie.
Dodaj nowy wymiar do twojego kreatywne narzędzie-w pudełku
projektant ekspertów, użytkowników w domu lub szkoły mogą docenić nowe, twórcze pomiary, zdjęcia reaktora otwiera.
Gra dobrze z innymi
zdjęcia reaktora może powodować Inne programy, takie jak Adobe Photoshop, aby wykonywać część pracy, i automatycznie aktualizować proces, gdy jest to konieczne.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 56  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler