Luxand FaceSDK 6.5.1 » ExSite PREMIUM
Luxand FaceSDK 6.5.1
Luxand FaceSDK 6.5.1
Luxand FaceSDK 6.5.1 | 435 MB

Wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, z Luxand FaceSDK. FaceSDK pozwala Microsoft Visual C++, C#, C, WB, Jawa i programiści Delphi do tworzenia 32-bitowych i 64-bitowych aplikacji dla sieci Internet, Windows, Linux, SYSTEM operacyjny MacOS, iOS i Android z funkcją rozpoznawania twarzy i twarzy na bazie biometrycznej identyfikacji funkcjonalność


$$FaceSDK$jest używany w setkach aplikacji do identyfikacji i uwierzytelniania użytkowników z kamer, wyświetlanie do zgodności osób w bazach danych, zdjęć, automatycznie wykrywa rysy twarzy w programach graficznych, a także wykrywanie twarzy na zdjęciach i strumieni wideo w czasie rzeczywistym. FaceSDK został wykorzystany do stworzenia bezpiecznej identyfikacji, obserwacji, czasu i obecności systemu zarządzania
.Wykrywa ludzkie twarze i rysy twarzy opatentowana technologia
Luxand określa rysy twarzy, szybko i bezpiecznie. Pakiet SDK przetwarza obrazy, rozpoznaje twarze ludzi w nią, i zwraca współrzędne 70 charakterystycznych punktów twarzy, w tym oczu, kontury oczu, brwi, kontur ust, czubka nosa, i tak dalej.
Zanurz się w świat rozszerzonej rzeczywistości
działa ze złożonymi funkcja wykrywania twarzy, lustro rzeczywistości technologia uzupełnia rzeczywistość, zmieniając wygląd człowieka. Jeszcze ceny twarzy ludzkich może być całkowicie przekształcony i strumieni wideo automatycznie zmieniać się w rozszerzonej rzeczywistości.
Tworzenie modelu w 3D
rozwijających się morph, animacja lub oprogramowania 3D? Automatycznie stworzyć idealny 'skóra' lub 3D-model głowy! SDK wykrywa ludzkie twarze i zwrot współrzędne rysy twarzy, co sprawia, że łatwo dopasować rysy twarzy na zdjęciu z odpowiednimi objawami na 3 rozdziały.
Zrobić animowane avatary 3D w pełni automatycznie
zrobić doskonały 'gadające głowy' avatar dla państwa aplikacji online z jednego zdjęcia twarzy człowieka. Obecna generacja 3D głowa modelowania wymagają ręcznego wyboru najważniejszych rysów twarzy, takie jak oczy, nos i usta, aby porównać je z tymi samymi funkcjami na 3D model głowy. Ręczna interwencja trzeba tworzyć realistyczne 3D głowy, i jest absolutną koniecznością, jeśli chcesz animacji.
Pakiet SDK automatyzuje zadania, co pozwala zrobić nowe avatary na bieżąco. Wyobraź sobie, umożliwiając swoim klientom przesłać swoje zdjęcia i od razu dostać swoje animowane avatary! Pakiet SDK rozpoznaje twarz na zdjęciu, i zwraca współrzędne rysy twarzy, lista punktów kontrolnych. Oprogramowanie może łatwo dopasować rysy twarzy, takie jak oczy, usta, nos i uszy, aby punkty na modelu 3D głowy, tworząc głowa, która wygląda i porusza się jak oryginał.
Pakiet SDK jest realizowany jako w pełni kompatybilny biblioteka, która działa ze wszystkimi 32-i 64-bitowe wersje systemu Windows i Linux 64-bit na komputerze Macintosh, SYSTEM iOS 5.0+(armv7 procesor/x86) i dla iOS 7.0+(arm64/x86_64) i Android i obsługuje wiele popularnych środowisk programistycznych. Firma Microsoft Visual C++.W C#, VB.NET w netbeans (java), a w xcode (iOS) i Eclipse adt (android), Studio, android (android) i Borland Delphi użytkownicy otrzymują wszystkie niezbędne pliki nagłówkowe, co pozwala na łatwą integrację w nowych lub istniejących projektów.

-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany i wykupić rangę Super VIP lub rangę DONATOR - szczegóły na stronie w sekcji Dotacja - (DONATOR.SUPER VIP).

Jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 87  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler